III Bieg o Puchar Starosty Mławskiego

Serdecznie zapraszamy na III Bieg o Puchar Starosty Mławskiego, który odbędzie się 15 października 2017 roku. Półmaraton  organizowany jest na atestowanej trasie, z elektronicznym pomiarem czasu oraz obsługą sędziowską PZLA. Dodatkową atrakcją w tym roku, zwłaszcza dla miłośników biegów rekreacyjnych, będzie bieg na dystansie 10 km dla kobiet i mężczyzn, przeprowadzony przed biegiem głównym.

Jest to już trzecie edycja biegu, który w 2015 i 2016 roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem biegaczy z całej Polski. Jego organizacja znalazła wielkie uznanie wśród  uczestników, widzów i obserwatorów sportowych.

Organizatorem Biegu jest Klub Pływacki Płetwal Mława. W organizację zaangażowani są również: Starostwo Powiatowe w Mławie, Mławska Hala Sportowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.

Bazą zawodów będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie przy ul. Kopernika 38, gdzie będzie mieściło się Biuro Zawodów, namioty organizatorów, start i meta, parking oraz szatnie. Bieg, przeznaczony zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów, odbędzie się na trasie biegnącej w dużej części przez mławski las.

Zawody sklasyfikowane będą w różnych kategoriach wiekowych oraz w kategorii OPEN. Zawodnicy na podium otrzymają puchary oraz narody rzeczowe. Dodatkowo wśród wszystkich zawodników biorących udział w III Biegu o Puchar Starosty Mławskiego rozlosowanych zostanie wiele atrakcyjnych nagród.

Szczegółowy program:

8:00 – otwarcie Biura Zawodów na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie, ul. Kopernika 38;
8:00 – 10.00 – weryfikacja zawodników;
10:45 – oficjalne otwarcie zawodów;
11:00 – start do „III Biegu o Puchar Starosty Mławskiego” oraz biegu 10 km kobiet i mężczyzn;
11.15 – dekoracja zawodników biegu dodatkowego (10 km)
14:15 – wyłonienie zwycięzców w klasyfikacji generalnej, w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn;
14:30 – dekoracja zawodników;
15:00 – losowanie nagród;
16:00 – zakończenie.

Więcej informacji na stronie:

https://superczas.pl/polmaratonmlawa#main

 

 

  • autor: Klub Pływacki PŁETWAL, data: 2017-09-21

Wstecz

Banery