Rządowy Fundusz Polski Ład

  • Hala sportowa
    • autor: Pixabay

Ruszamy z halą sportową przy Ekonomiku". Ogłosiliśmy przetarg

Zadanie dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych

 

Ruszamy z zadaniem pod nazwą „Budowa Sali Gimnastycznej przy Zespole Szkół Nr 4 w Mławie przy ul. Warszawskiej 44a.  W środę 2 marca ogłosiliśmy przetarg na wyłonienie wykonawcy. Na ten cel zamierzamy przeznaczyć ponad 9, 26 mln zł. 

Realizację wspomnianej inwestycji planujemy podzielić na 2 etapy. W ramach I etapu planujemy uaktualnienie uzgodnień p.poż projektu budowlanego, roboty przygotowawcze, wykonanie fundamentów, ścian nośnych, stropodachu, dachu wraz z konstrukcją, stolarki, położenie podkładów na gruncie. Etap II obejmuje wykonanie posadzek i podłóg, tynków i okładzin wew., tynków i okładzin zew. Poza tym postawienie rusztowań. Wchodzą w ten etap jeszcze  elementy wykończeniowe, urządzenia, zagospodarowanie terenu, montaż stojaków na rowery.

Zakończenie budowy przewidujemy w terminie do 25.08.2023 r.

Na to zadanie planujemy przeznaczyć 9.262.051,00 zł Otwarcie ofert zaplanowaliśmy na 21 marca na godz. 11.00

Na budowę sali udało się nam pozyskać 3 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) i otrzymaliśmy też promesę na 5 mln zł w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład : Program Inwestycji Strategicznych.  

  • Spotkanie w sprawie dofinansowania hali sportowej przy...

Dostaliśmy 3 mln zł dofinansowania na halę sportową przy "Ekonomiku"

Zadanie dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Dostaliśmy pierwsze pieniądzę na budowę hali sportowej przy "Ekonomiku". Tą dobrą informację o dofinansowaniu z ministerstwa sportu w kwocie 3 mln zł przekazała na spotkaniu w piątek 24 września sekretarz stanu Anna Krupka w towarzystwie posłanki Anny Cicholskiej.

Poniżej pełna relacja filmowa

  • autor: TB, data: 2021-09-27
  • Dostaliśmy pierwsze pieniądzę na budowę hali sportowej...
  • Dostaliśmy pierwsze pieniądzę na budowę hali sportowej...
  • Dostaliśmy pierwsze pieniądzę na budowę hali sportowej...

Banery