Gospodarka

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na „Tydzień Przedsiębiorcy” w terminie od 23 do 27 listopada 2015 r. Klienci ZUS będą mogli zasięgnąć specjalistycznych porad z zakresu ubezpieczeń

społecznych, porad innych instytucji, np. urzędów skarbowych oraz wziąć udział w seminariach tematycznych, które odbędą się w terenowych jednostkach ZUS.

Tegoroczna edycja „Tygodnia Przedsiębiorcy” odbędzie się pod hasłem „ZUS dla biznesu”. Akcja jest skierowana zarówno do obecnych przedsiębiorców, jak i do osób dopiero planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Na nowych i przyszłych przedsiębiorców czekają najważniejsze informacje na temat prowadzenia własnego biznesu, natomiast dla obecnych płatników przygotowaliśmy porady związane z prawidłowym przekazywaniem dokumentów ubezpieczeniowych. Wykazywane w nich dane mają wpływ na rozliczanie kont płatników składek w ZUS. W ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy” w oddziałach ZUS w całej Polsce będą także organizowane seminaria związane z rozliczaniem i wypłatą świadczeń przez płatników składek oraz przez ZUS.

Szczegółowe informacje dotyczące „Tygodnia Przedsiębiorcy” będą dostępne na stronie www.zus.pl  oraz w terenowych placówkach ZUS. W załączeniu pismo Wojewody Mazowieckiego Jacka Kozłowskiego oraz pismo Członka zarządu ZUS Pawła Jaroszka

Wstecz

Banery