Gospodarka

Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości sp. z o.o. zaprasza do uczestnictwa w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego "Laur Eksperta". W ubiegłym roku Znak Jakości "Laur Eksperta" uzyskało blisko 90 firm z całej Polski. Kapituła wyróżniła w ten sposób najlepsze polskie produkty z kilkudziesięciu branż: od spożywczej, po finansowo-księgową. Zgłoszenia w II edycji Konkursu przyjmujemy do 8 lipca 2016 roku. Szczegółowe informacje na stronie: www.laur-eksperta.pl

Celem Konkursu "Laur Eksperta" jest nagradzanie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. Godło jakości we wszystkich kategoriach branżowych przyznawane jest przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uniwersytetów. Wyniki Konkursu "Laur Eksperta" ogłaszane są w trakcie uroczystej Wielkiej Gali Finałowej w Rezydencji Belweder-Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie.

"Laur Eksperta" stał się znakiem cenionym i rozpoznawanym przez konsumentów. W ubiegłym roku w mediach całej Polski  ukazało się blisko pół tysiąca publikacji na temat naszych Laureatów, a na sklepowych półkach można dostrzec prezentowany z dumą znak "Laur Eksperta", zdobiący opakowania produktów najwyżej ocenionych przez specjalistyczne jury.

Weź udział w Konkursie, zdobądź Znak Jakości „Laur Eksperta” dla oferowanych przez siebie produktów i usług!

Dodatkowe informacje:

  • Jak przystąpić do konkursu? – kliknij
  • Folder Konkursu "Laur Eksperta" – pobierz
  • Biuletyn promujący Laureatów I edycji - pobierz!

Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości sp. z o.o.
tel. /32/ 704 60 63
tel. kom. 517 765 212
e-mail: biuro@instytut-zarzadzania.pl
www.laur-eksperta.pl

 

Wstecz

Banery