Sport

• Mecz Mławianka Mława Żbik Nasielsk
    • autor: Lewy Photo

Mławianka pokonała piłkarzy Żbika Nasielsk

W sobotę 2 października w wyjazdowym spotkaniu podopieczni Piotra Rzepki wygrywali 1:0 z beniaminkiem z Nasielska.

Gola dla Mławy po dalekim wykopie Piotra Piotrowskiego i kiksie miejscowego bramkarza wykorzystał w 83. minucie Mateusz Stryjewski.

Decydujący cios mógł zostać zadany w pierwszej połowie. Szarża Jakuba Tworka zakończyła się odgwizdaniem rzutu karnego. Dotychczas nieomylny w tym elemencie gry Maciej Rogalski nie strzelił do siatki. Cezary Osuch popisał się skuteczną interwencją, wybronił także dobitkę w wykonaniu Patryka Kostyka.
Gospodarze zaatakowali groźnie w drugiej połowie. Raz skuteczną interwencją popisał się Piotrowski, ponadto piłka zatrzymała się na słupku i poprzeczce.
Żbik Nasielsk - Mławianka Mława 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Stryjewski (80.)
Mławianka: Piotrowski – Nowiński, Wodzyński, M. Rogalski, Brzozowski, Mat. Stryjewski, Kostyk, Panimatsu, Tworek (90. F. Rogalski), Mich. Stryjewski, Janik (60. Poliński)
  • autor: Źródło Mławianka Mława, data: 2021-10-05