• Rozgrywki koszykówki
    • autor: MHS Mława

Rozegrali VIII i IX kolejkę Mławskiej Ligi Koszykówki

W środę 29 września w Mławskiej Hali Sportowej rozegrano IX kolejkę Mławskiej Ligi Koszykówki. Na boisku zmierzyły się zespoły WML Squad oraz Mejdej Boyz.
Od początku spotkania to zawodnicy z Mławy prowadzili mecz pod swoje dyktando. Pierwszą połowę meczu zakończyli wynikiem 29:18. Druga połowa była już znacznie bardziej wyrównana i przez pewien okres spotkania nie można było wyłonić faworyta do ostatecznej wygranej. Przewaga WML Squad z pierwszej części meczu zaważyła że to oni zwyciężyli nad zespołem Mejdej Boyz 43:37.
Najlepszymi zawodnikami WML Squadu zostali Łukasz Zakrzewski – 13 pkt oraz Przemysław Łęczek – 13 pkt a w drużynie z Mejdej Boyz najlepiej punktującym graczem był Daniel Szymański – 17 pkt.
Drugi mecz kolejki MOSiR Ciechanów oraz Novi Działdowo nie został rozegrany z powodu braku obecności drużyny z Działdowa.
Wyniki:
WML SQUAD – Mejdej Boyz 43:37 [15:7] [14:11] [3:8] [11:11]
MOSiR Ciechanów – Novi Działdowo – wygrana drużyny z Ciechanowa (walkower)
Kontra Przasnysz – pauza
Natomiast w środowy wieczór 22 września na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej rozegrano VIII kolejkę Mławskiej Ligi Koszykówki.
Od początku spotkania to zawodnicy z Mławy objęli prowadzenie i po pierwszej połowie meczu prowadzili 20:14. Druga odsłona również biegła pomyślnie Mławskiemu WMLowi co skutkowało wygraną całego spotkania wynikiem 46:25.
Najlepszym zawodnikiem WML Squadu został Łukasz Zakrzewski – 13 pkt a w drużynie z Ciechanowa najlepiej punktującym graczem był Łukasz Markowski – 8 pkt.
Drugi mecz kolejki Kontra Przasnysz – Novi Działdowo nie został rozegrany z powodu braku obecności drużyny z Działdowa.
Wyniki:
WML SQUAD – MOSIR Ciechanów 46:25 [13:10] [7:4] [12:3] [14:8]
Kontra Przasnysz – Novi Działdowo – walkower drużyna z Działdowa zrezygnowała z gry.
Mejdej Boyz – pauza

Ostatnia X kolejka Mławskiej Ligi Koszykówki zostanie rozegrana w dniu 6 października początek spotkań godzina 19:00
  • autor: Źródło MHS Mława, data: 2021-10-01