Aktualności

  • PLAKAT
    • autor: UG Wieczfnia Kościelna

Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna zaprsza na rajd rowerowy

Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna zaprsza na rajd rowerowy, który odbędzie się 24 września. Wszyscy chętni muszą stawić się na star na parking przy remizie OSP w Wieczfni Kościelnej o godz. 12:00.

Udział w rajdzie rowerowym mogą wziąć osoby powyżej 10 roku życia. Osoby w wieku 13-18 lat mogą wziąć udział w rajdzie tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Osoby od 10 do 13-tego roku startują tylko pod opieką osoby dorosłej. Poza tym każdy uczestnik ma obowiązek zapoznać się z Regulaminem i wypełnić i podpisać Kartę Zgłoszenia. Cheć udziału w rajdzie należy zgłosić do dnia 21 września 2022 roku w GBP w Wieczfni Kościelnej. W trakcie rajdu w miejscowości Łęg przewidziano udział w pikniku integracyjnym.

Trasa przejazdu przebiegać będzie od Wieczfnii Kościelnej przez Zakrzewo Wielkie, Chmielewo Wielkie, Łęg, Załęże i zakończy się  w Wieczfnii. Celem rajdu jest popularyzacja walorów przyrodniczych i krajobrazowych gminy Wieczfnia Kościelna  i okolic, turystyki rowerowej oraz propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Pliki do pobrania

Załączniki

  • autor: oprac T.B, data: 2022-09-16

Wstecz

Banery