Kalendarz

Piątek 23 Kwietnia 2021

Imieniny

Imieniny: Wojciecha, Jerzego, Gerarda

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18732563 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Plakat
    • autor: Anna Weksej Fundacja Dobra Sieć serwis MojeStypendium.pl

„Mapa stypendiów III” – największy raport z badania programów stypendialnych w Polsce

Mimo trwającej pandemii, coraz więcej samorządów angażuje się w realizację programów stypendialnych. Według najnowszego raportu z badań Fundacji Dobra Sieć „Mapa stypendiów III" aż 363 jednostki samorządowe udzielają pomocy stypendialnej mieszkańcom. Realizacja programów stypendialnych przez samorządy to możliwość tworzenia trwałych relacji z otoczeniem, wspierania obszarów priorytetowych dla gminy, powiatu czy województwa: edukacji, przedsiębiorczości, rozwoju kompetencji i talentów mieszkańców.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za pomoc w popularyzacji informacji o raporcie „Mapa Stypendiów III". W załączniku przesyłam informację prasową oraz grafiki promocyjnie.

Ponadto, pragniemy zachęcić Państwa do refleksji nad zaangażowaniem społecznym samorządów.

Po pierwsze, zachęcamy do lektury pełnego raportu z najnowszych, unikalnych badań nad systemem stypendiów społecznych w Polsce. Mamy nadzieję, że tekst będzie interesującym przyczynkiem do ogólnopolskiej dyskusji nad programami wsparcia. Będzie nam niezmiernie miło, gdy informacją o raporcie podzielą się Państwo z mieszkańcami regionu, współpracownikami, partnerami i sympatykami samorządu.

Po drugie, zapraszamy do współpracy przy tworzeniu i fundowaniu stypendiów. Nasz zespół nie tylko od ponad dekady doradza instytucjom stypendialnym, ale także prowadzi ewaluacje, diagnozy i działania animacyjne dla stypendystów różnorodnych programów.

Co więcej, poprzez największy w Polsce portal edukacyjny o stypendiach www.mojestypendium.pl, mogą Państwo otrzymać kompleksowe wsparcie przy promocji samorządowych inicjatyw edukacyjnych, w tym stypendiów dla różnych grup wiekowych.

Ponadto, pragniemy stworzyć przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń dotyczących trzech wiodących obszarów dotyczących realizacji programów stypendialnych:

  • strategicznej promocji,
  • mapowania potrzeb,
  • budowania relacji i komunikacji ze stypendystami, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych technologii.

Już teraz zapraszamy Państwa do śledzenia portalu www.mojestypendium.pl, na którym będziemy wkrótce informować o cyklu spotkań wirtualnych pod hasłem „Stypendia przyszłości".

Wierzymy, że raport „Mapa stypendiów III" przyczyni się do rozwoju zaangażowania społecznego samorządów, wskaże potencjalne kierunki zmian, wyeksponuje dobre praktyki i standardy realizacji programów stypendialnych,

Zapraszamy do współtworzenia systemu pomocy stypendialnej w Polsce.

Pozdrawiam serdecznie

-- Anna Weksej

Fundacja Dobra Siećserwis MojeStypendium.pl

ul. Marszałkowska 20/22 lok. 41, 00-590 Warszawa

tel: (22) 825 70 22

Załączniki

  • autor: Anna Weksej Fundacja Dobra Sieć serwis MojeStypendium.pl, data: 2021-03-26

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
e-Urząd Skarbowy
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09