Kalendarz

Piątek 23 Kwietnia 2021

Imieniny

Imieniny: Wojciecha, Jerzego, Gerarda

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18731913 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Plakat

Uczniowie „Ekonomika” w wojewódzkim etapie Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Mławie znaleźli się wśród 21 szkół, które awansowały do II wojewódzkiego etapu olimpiady organizowanej przez ZUS pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych 2020/2021”.

 W pierwszym szkolnym etapie olimpiady w „Ekonomiku” wzięło udział 56 uczniów. Wszyscy pisali testy samodzielnie, a dopiero po ich ocenie wybrano trzy najlepsze prace, które dały awans do dalszych zmagań.  Daria Zaorska ( klasa IV Technik Ekonomista), Traczyk Marta (klasa IV Technik Ekonomista), Weronika Krupa (klasa IV Technik Handlowiec) zmierzą się 19 marca z kolegami i koleżankami z 21 innych szkół z terenu województwa mazowieckiego.  Przygotowane przez nauczycieli Anię Borkowską, Aleksandrę Radzką, Joannę Zimolzak dziewczęta tym razem będą już działać jako zespół.

- Organizator przeprowadzi tę fazę konkursu zdalnie przy użyciu wybranej platformy internetowej. Finał olimpiady zaplanowany jest na 16 kwietnia – informuje Joanna Zimolzak  z Zespołu Szkół nr 4. Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach społecznych to konkurs, w którym uczniowie rywalizują wiedzą zdobytą dzięki wzięciu udziału w projekcie „Lekcje z ZUS” – cyklu czterech zajęć o ubezpieczeniach, składkach, emeryturze i prowadzeniu firmy.

Młodzież może wygrać w olimpiadzie wiele cennych nagród: laptopy, tablety i czytniki e-booków, a już na etapie wojewódzkim na najlepszych czekać będą np. słuchawki bezprzewodowe oraz opaski sportowe. Laureaci poziomu ogólnopolskiego konkursu mogą liczyć na coś dużo cenniejszego – przyrzeczenie indeksu lub dodatkowe punkty w rekrutacji na dobrą uczelnię np. Uniwersytet Gdański, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Warszawski, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego i wiele innych. 

  • autor: MG/TB

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
e-Urząd Skarbowy
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09