Kalendarz

Piątek 23 Kwietnia 2021

Imieniny

Imieniny: Wojciecha, Jerzego, Gerarda

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18737671 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Para w restauracji
    • autor: Sasin Tipchai z Pixabay

13 stycznia - Dzień Wzajemnej Adoracji

Miłe gesty i słowa poprawiają nastrój, a także sprawiają, że dzień staje się lepszy. Jeżeli chcesz sprawić przyjemność drugiej osobie, to możesz skorzystać z okazji nadarzającej się 13 stycznia, ponieważ to właśnie wtedy obchodzimy Dzień Wzajemnej Adoracji. Kilka komplementów z pewnością pozytywnie wpłynie na wzajemne relacje i sprawi, że będą one mocniejsze niż dotychczas.

To nietypowe święto swój początek ma w czasach I światowej, kiedy to chciano odwrócić uwagę od otaczającej ludzi przemocy, walki i widoku krwi. Ten straszny czas w dziejach ludzkości na szczęście się skończył, jednak święto z nami zostało i jest obchodzone po dziś dzień.

Adorować można zarówno wygląd drugiej osoby, jak i jej umiejętności, cechy charakteru oraz poczynania. To zachowanie może przybierać formę słów uznania, czynów, gestów, a także prezentów. Mężczyźni zdecydowanie bardziej docenią mówienie o ich osiągnięciach i mocnych stronach, kobiety natomiast chętniej słuchają komplementów na temat swojego wyglądu oraz inteligencji. Warto okazywać swoje dobre intencje nie tylko od święta, ale także na co dzień - w końcu nic tak nie umila dnia, jak przyjazne słowa wypowiedziane z ust lubianej, kochanej osoby.

  • autor: mojekalendarze.pl

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
e-Urząd Skarbowy
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09