Kalendarz

Piątek 23 Kwietnia 2021

Imieniny

Imieniny: Wojciecha, Jerzego, Gerarda

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18736290 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Droga żwirowa Dębsk – Kitki – Szumsk

Będziemy starać się o dofinansowanie na modernizację dalszej części drogi Dębsk – Kitki – Szumsk

Będziemy starać się o dofinansowanie na modernizację dalszej części drogi Dębsk – Kitki – Szumsk. W związku z tym planujemy złożyć wniosek do Samorządu Województwa Mazowieckiego odpowiadając na ogłoszony 30.11.2020 przez marszałka nabór wniosków w ramach zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych. 

Nasz wniosek pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 2314W Dębsk – Kitki – Szumsk na odcinku od km 2+995,00 do 3+990,00 będzie opiewał na kwotę 200 tyś zł z prośbą o dotację w wysokości 100 tyś zł. Pozostałą kwotę wartości kosztorysowej inwestycji w wysokości 100 tyś zł. pokryje ze środków własnych Powiat Mławski. Realizację zadania planujemy na 2021 rok.

Prace przewidziane w tej inwestycji są podobne do tych jakie wykonaliśmy na wcześniejszym zrealizowanym przez nas odcinku tej drogi. Przypomnijmy wykonano wówczas nową nawierzchnię żwirowa na odcinku o długości 950 m i szerokości 5,5 m. Podczas robót wykonano w korytowanie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, profilowanie i zagęszczanie podłoża. Realizacja inwestycji umożliwiła mieszkańcom z terenu gminy Szydłowo, a w szczególności ze wsi Dębsk, Wola Dębska i Budy Garlińskie swobodniejszy dojazd do gruntów rolnych i swoich gospodarstw. 

Inwestycja wcześniejsza została zrealizowana przy udziale dotacji Samorządu Województwa Mazowieckiego na poziomie 50%. Chcemy by podobnie było i teraz

 

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
e-Urząd Skarbowy
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09