Kalendarz

Piątek 23 Kwietnia 2021

Imieniny

Imieniny: Wojciecha, Jerzego, Gerarda

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18732351 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Grupa zalewski Patrol w poszukiwaniu bezdomnych
    • autor: Źródło Grupa Zalewski Patrol

Akcja “KOCZUJĘ-NIE PYTAJ! POMÓŻ MI PRZETRWAĆ ZIMĘ” – Grupa Zalewski Patrol apeluje

Grupa Zalewski Patrol od 1 listopada 2020 r. do 1 marca 2021 r. prowadzi akcję “KOCZUJĘ-NIE PYTAJ! POMÓŻ MI PRZETRWAĆ ZIMĘ”, której celem jest zbiórka rzeczy, sprzętu i żywności dla ludzi bezdomnych.

W związku z prowadzoną akcją Grupa Zalewski Patrol kieruje gorący apel do ludzi dobrego serca o przekazywanie: kocy, śpiworów, zimowego obuwia,kurtek zimowych, rękawiczek, czapek, elektronicznych zniczy oraz żywności konserwowej. Zarówno w przypadku informacji o koczowaniu osób bezdomnych,a także wsparciu akcji można się skontaktować z Grupą Zalewski wysyłając sms na numer tel. 734 085 666 i poczekać na kontakt wolontariuszy lub wysłać wiadomość na stronie Grupy Zalewski dostępnej na portalu społecznościowym Facebook.

Grupa Zalewski Patrol apeluje też do mieszkańców Mławy oraz Działdowa i okolic o przekazywanie informacji odnośnie miejsc przebywania osób bezdomnych. Pustostany, klatki schodowe, piwnice lub opuszczone altanki na ogródkach działkowych mogą stać się miejscem schronieniem dla bezdomnych. “Bezpieczne” schronienie gdy spada temperatura w nocy zamienia się na złudne i zazwyczaj kończy się tragicznie dla koczujących tam ludzi, a liczy się każdy sygnał, który pozwoli zdążyć z pomocą na czas. Grupa Zalewski apeluje również o zgłaszanie osób starszych-samotnych lub chorych przebywających w dosyć trudnych warunkach lokalowych np. bez ogrzewania lub prądu. Zapewniana jest anonimowość wszystkim informatorom.

  • autor: Źródło Grupa Zalewski Patrol

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
e-Urząd Skarbowy
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09