Kalendarz

Piątek 23 Kwietnia 2021

Imieniny

Imieniny: Wojciecha, Jerzego, Gerarda

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18734566 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • zakupy w sieci
    • autor: KPP Mława

„Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta” - zdalnie o bezpiecznych zakupach w sieci

Trzy placówki oświatowe z Mławy biorą udział w projekcie „Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta.” Projekt powstał dzięki współpracy mazowieckiej policji z Narodowym Bankiem Polskim. Zajęcia profilaktyczne, prowadzone przez policjanta, odbywają się zdalnie.

W projekcie uczestniczy młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i 2 oraz I Liceum Ogólnokształcące w Mławie. Podczas spotkania on-line z policjantem mławskiej komendy Policji, młodzi konsumenci dowiadują się między innymi  na czym polegają bezpieczne zakupy w Internecie, bezpieczne logowanie, jakie są prawa i obowiązki  młodych konsumentów, czym grozi  udostępnianie danych osobowych w Internecie i jak są one wykorzystywane do przestępstw finansowych, czym są płatne subskrypcje.

Głównym celem projektu jest zwiększenie bezpieczeństwa ekonomicznego konsumentów poprzez wzrost wiedzy i świadomości zagrożeń związanych z obrotem pieniędzmi (w tym pieniądzem elektronicznym) oraz uczestnictwem w transakcjach handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki ryzyka przestępstw internetowych. Realizatorem merytorycznym projektu jest Wydział Prewencji KWP z siedzibą w Radomiu.

 

  • autor: KPP-Mława

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
e-Urząd Skarbowy
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09