Kalendarz

Piątek 23 Kwietnia 2021

Imieniny

Imieniny: Wojciecha, Jerzego, Gerarda

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18732549 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Plakat Paweł Stawiński
    • autor: Paweł Stawiński

Paweł Stawiński w półfinale „Pokaż Talent”

Mławianin Paweł Stawiński bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Pokaż Talent”, występując w kategorii „Solista – talent wokalny”. Udało mu się dojść do krajowego półfinału. Awans artysty do finału będzie zależał od oddanych na niego głosów. SMS-y można wysyłać do poniedziałku 30 listopada do godz. 21:00.

Artystę można wesprzeć wysyłając SMS o treści TPW.9 na numer 72355 (koszt: 2,46 zł brutto). Można oddać dowolną liczbę głosów. Można również wykupić cały pakiet głosów i zagłosować tzw. „klikiem”. Szczegóły, wraz z możliwością obejrzenia występu Pawła Stawińskiego, są dostępne na stronie internetowej Polska Times. – Bardzo proszę Państwa o wsparcie. Na tym etacie potrzebuje bardzo dużej liczby głosów. Mogę liczyć tylko na Państwa pomoc – apeluje artysta.

Paweł Stawiński jest muzykiem, wokalistą oraz pianistą. Jest rodowitym mławianinem, absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej, a także magistrem filologii angielskiej. Swoje umiejętności artystyczne kształcił pod okiem wybitnych autorytetów muzycznych, takich jak Krystyna Stańko – znana wokalistka jazzowa, czy też Włodzimierz Nahorny – wielka postać polskiej pianistyki jazzowej.

Paweł jest laureatem wielu festiwali ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Potrafi śpiewać kontratenorem sopranowym, co jest niezwykle rzadką cechą i przez co porównywany jest do takich międzynarodowych autorytetów muzycznych jak Maxwell czy Vitas.

Paweł Stawiński jest również uczestnikiem polskich edycji programów telewizyjnych „X Factor” oraz „Mam Talent”. Jego występ w ostatnim wymienionym programie został uznany za jeden z najlepszych spośród wszystkich poprzednich edycji.

 

  • autor: PS/TB

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
e-Urząd Skarbowy
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09