Kalendarz

Piątek 23 Kwietnia 2021

Imieniny

Imieniny: Wojciecha, Jerzego, Gerarda

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18732633 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Plakat
    • autor: MDK

Elfy trzy mikołajkowa niespodzianką dla najmłodszych online

Spotkanie przy choince przed ratuszem i w sali kina Miejskiego Domu Kultury przełożone zostaje na przyszły rok, ale MDK zapewnia, że tegoroczne mikołajki dostarczą również wielu emocji, jeżeli tylko dzieci i rodzice obejrzą online autorski spektakl Teatru Kultureska. Będzie on transmitowany 5 i 6 grudnia. 

Bohaterami tego widowiska będą roześmiane i roztańczone elfy, skore do psot i figli. Na scenie oprócz nich pojawi się również święty mikołaj.

„Elfy Trzy” to wyjątkowy spektakl dla dzieci, który oczaruje Was ciekawą historią, a także znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną. Przedstawienie zbudowane jest na wyjątkowych piosenkach śpiewanych przez aktorów na żywo. Dostarcza wiele zabawy i uśmiechu, a przy okazji, jak każda dobra rozrywka uczy.

- Włączając naszą stronę 5 i 6 grudnia, odniesiecie wrażenie, że jesteście w prawdziwym teatrze, zanurzycie się w świat opowieści i poczujecie magię świąt, na którą czekacie już od wielu miesięcy.- czytamy w komunikacie MDK. W tych dniach pojawimy się w Waszych domach również z życzeniami, dlatego oglądajcie ten spektakl uważnie. Mamy nadzieję, że chociaż w ten sposób sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy. Spektakl, który udostępnimy na naszym Facebooku, kanale YouTube i stronie internetowej nie zostałby zrealizowany bez wsparcia finansowego firmy LG Electronics Sp. z o.o. w Mławie. Dziękujemy sponsorowi za przekazane środki i kontynuowanie współpracy z Miastem Mława i Miejskim Domem Kultury w organizowaniu Mikołajek Miejskich.
  • autor: Źródło MDK oprac. TB

wsteczwstecz

Banery

Wypełnij wniosek
e-Urząd Skarbowy
platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09