Kalendarz

Wtorek 2 Marca 2021

Imieniny

Imieniny: Heleny, Pawła, Halszki

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18257563 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Źołnierze
    • autor: Aneta SZCZEPANIAK

„Jesień 2020” – powiatowe ćwiczenie obronne na terenie powiatu mławskiego

Sprawdzenie stanu gotowości jednostek samorządu terytorialnego, powiatowych służb, inspekcji i straży, a także doskonalenie współpracy z  terenowymi  organami  administracji wojskowej  w sytuacji  zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa i czasie wojny – to cel  ćwiczeń  realizowanych w dniach 19-20 listopada 2020 r.  na terenie powiatu mławskiego.

Podczas dwudniowych ćwiczeń sprawdzone zostanie funkcjonowanie systemu stałych dyżurów starosty, burmistrza, wójtów, powiatowych służb, inspekcji i straży a także stanowisk kierowania w sytuacjach kryzysowych. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ciechanowie dokona weryfikacji  funkcjonowania  systemu  mobilizacji Sił Zbrojnych i doręczania kart powołania żołnierzom rezerwy w trybie  akcji kurierskiej. 

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę COVID-19, realizacja założeń zawartych w koncepcji Ćwiczenia odbędzie się metodą aplikacyjną. Oznacza to symulację działań rzeczywistych, realizowaną przez uczestników przedsięwzięcia, którą uznaje się jako czynność wykonaną w przypadku jej uwzględnienia w dokumentacji ćwiczenia.

 

  • autor: Tomasz Dobrosielski

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09