Kalendarz

Niedziela 28 Lutego 2021

Imieniny

Imieniny: Romana, Makarego, Józefa

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18229284 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Plakat sukces
    • autor: Gerd Altmann z Pixabay

12 listopada - Światowy Dzień Jakości

W 2020 roku Światowy Dzień Jakości obchodzimy 12 listopada. Został zainicjowany w 1989 r. przez 3 główne międzynarodowe organizacje do spraw jakości. Amerykańskie Stowarzyszenie do spraw Jakości, założone w 1946r. ma za zadanie promowanie wiedzy na temat jakości żywności na całym świecie i zachęcenie do "rozwoju i organizowania dobrobytu".

Światowy Dzień Jakości. Jak obchodzony jest Światowy Dzień Jakości?

Święto Dnia Jakości zainicjowane zostało w 1989 roku przez trzy główne międzynarodowe organizacje do spraw jakości: Amerykańskie Stowarzyszenie do spraw Jakości, Europejską Organizację Jakości oraz Unię Japońskich Naukowców i Inżynierów. Celem tego projektu jest podkreślenie znaczenia jakości i jej nieustającej kontroli.

W dzisiejszych czasach jakość jest niezwykle istotna. Zwłaszcza dla ludzi młodych. Gdy mamy do wyboru dwie rzeczy, zawsze chcemy mieć, wybieramy tę, której jakość jest wyższa.

Wszystko ma jakąś wartość. Lepszą lub gorszą, ale zawsze. Jedzenie, telefony, komputery, ubrania i wiele, wiele innych. Czasem jednak zdarza nam się nie spojrzeć na jakość, tylko na pozorny wygląd. Tu warto zadać sobie pytanie: czy bardziej liczy się dla nas stan danej rzeczy, czy być może design?

Wydaje się, że jakość jest niezwykle istotną rzeczą, na którą powinniśmy zwracać uwagę. Może czasem warto kupić coś brzydszego, ale o wiele trwalszego, coś co będzie nam służyło przez długi czas..

  • autor: Źródło Fakt24.pl

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09