Kalendarz

Wtorek 2 Marca 2021

Imieniny

Imieniny: Heleny, Pawła, Halszki

Licznik odwiedzin

Jesteś: 18257378 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Altana i staw

W Lipowcu zakończyli trzy inwestycje

Gmina Lipowiec Kościelny zakończyła realizację kolejnych trzech inwestycji finansowanych w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji sołectw 2020r. Koszt całkowity zadań to około 84 tyś zł

Pierwsza z inwestycji to projekt pod nazwa „Zagospodarowanie placu integracji w miejscowości Rumoka” polegał na zakupie i zamontowaniu pomostu na istniejącym stawie, oraz zakupie ławek oraz koszy na śmieci. Koszt całkowity zadania to ok. 20 tys. zł. a wielkość dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego to 10 tys. zł.

Projekt pod nazwą „Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Turza Mała” polegał zaś na wymianie instalacji hydraulicznej, wymianie glazury, naprawie i malowaniu elewacji  oraz malowaniu wewnątrz budynku, wykonanie wentylacji. W ramach zadania wyrównano  działkę  wokół świetlicy oraz wykonano ogrodzenie betonowe i z paneli metalowych. Koszt całkowity zadania to ok. 40 tys. zł. a wielkość dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego to 10 tys. zł.

Ostatnie zadanie to modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Zawady. Tu wymienione zostały drzwi wejściowe oraz wykonano gipsowanie i malowanie ścian wewnątrz świetlicy. Koszt całkowity zadania to ok. 24 tys. zł. a wielkość dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego to 10 tys. zł.

Wszystkie projekty mają za zadanie zaktywizować społeczność sołectw do działania i poprawić jakość życia na wsi.

 

 

  • IMG_0042
  • IMG_0048-1
  • IMG_0056
  • IMG_0060
  • IMG_0064

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09