Kalendarz

Poniedziałek 18 Stycznia 2021

Imieniny

Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Bogumiła

Licznik odwiedzin

Jesteś: 17817499 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • Plakat
    Plakat
    • autor: Polska Time

Przedstawiciele Gminy Wieczfnia Kościelna nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie AGRO

Tegoroczna edycja akcji MISTRZOWIE AGRO - największego w Polsce plebiscytu wiejskiego i rolniczego rozpoczęta! Przedstawicie Gminy Wieczfnia kościelna zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie AGRO – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez „Polska Time” oraz ogólnopolski serwis i magazyn  „Strefa Agro”

Nominacje do nagród uzyskali: Andrzej Gębala – sołtys Sołectwa Windyki, Krzysztof Miecznikowski – sołtys Sołectwa Chmielewo Wielkie, KGW w Kulanach oraz KGW w Wieczfni Kościelnej.

Od dnia 5 października rozpoczęło się głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu, w którym tytuły Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku zostaną przyznane osobno w każdym powiecie naszego województwa, a tytuły Rolnik Roku w regionach złożonych z kilku powiatów. Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu będzie trwało do czwartku, 29 października.

Zachęcam do oddawania głosów na przedstawicieli naszej gminy.

Linki do głosowania:

Sołtys Roku

Koło Gospodyń Wiejskich Roku

 

Zwycięzcy z powiatów i regionów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego etapu plebiscytu, który rozpocznie się w środę, 4 listopada. Głosowanie na wojewódzkim szczeblu potrwa do czwartku, 19 listopada. Laureaci z powiatów i regionów będą walczyć o główne tytuły i nagrody finansowe. Specjalną nagrodą dla zwycięzców w każdej kategorii plebiscytu będzie także zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy, gdzie odbędzie się uroczysta gala rozdania nagród w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO.

Zwycięzcy w wojewódzkim finale plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 23 listopada i potrwa do poniedziałku, 30 listopada. Finał wyłoni laureatów tytułów Rolnik Roku Polski 2020, Sołtys Roku Polski 2020 i Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2020.

  • autor: Mariusz Gębala Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09