Kalendarz

Poniedziałek 18 Stycznia 2021

Imieniny

Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Bogumiła

Licznik odwiedzin

Jesteś: 17817170 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • KS Zawkrze Mława
    KS Zawkrze Mława
    • autor: MHS

Zawkrze zwycięzcą w V turnieju piłki siatkowej o Puchar Ziem Zawkrzeńskiej

W sobotę 3 października na Mławskiej Hali Sportowej rozegrano V Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej. Drużyna Zawkrza okazała się zwycięzcą

W turnieju wystąpiły cztery zespoły :  ADS Wolta, KPS Gietrzwałd, Team Cresovia Górowo Iławeckie oraz gospodarz KS Zawkrze Mława. Został on rozegrany w systemie każdy z każdym, a w każdym meczu gracze walczyli w 4 setach niezależnie od wyniku.

W pierwszej kolejce  zmierzyły się zespoły KS Zawkrze Mława oraz Team Cresovia Górowo Iławeckie.  Mławianie pokonali rywala wynikiem 3:1 w setach. W tym samym czasie na drugim boisku  zmierzyli się zawodnicy ADS Wolta oraz KPS Gietrzwałd. Tu siatkarze z Gietrzwałdu okazali się lepsi i wygrywając swoje spotkanie wynikiem 3:1.

W drugiej kolejce spotkań Górowo Iławeckie okazało się lepsze od z Gietrzwałdu kończąc mecz wynikiem 3:1, a mławianie pewnie wygrali swoje spotkanie wynikiem 4:0 z ADS Wolta.

Ostatnia kolejka to rywalizacja między ADS Wolta – Team Cresovia Górowo Iławeckie oraz KPS Gietrzwałd i KS Zawkrze Mława. Ta część rozgrywek okazała się najbardziej emocjonująca, gdyż obydwa spotkania zakończyły się remisem 2:2. O ostatecznej klasyfikacji zespołów zadecydował więc bilans wygranych setów. Zawodnicy mławskiego Zawkrza okazali się najskuteczniejsi i to oni zajęli pierwsze miejsce w turnieju, tuż za nimi z bilansem jednego wygranego seta mniej uplasowali się zawodnicy KPS Gietrzwałd. Na trzecim miejscu turniej zakończyła drużyna Team Cresovia Górowo Iławeckie a końcówkę tabeli zamknęli zawodnicy ADS Wolta.

Końcowa klasyfikacja turnieju :

1.KS Zawkrze Mława

2.KPS Gietrzwałd

3.Team Cresovia Górowo Iławeckie

4.ADS Wolta

Departament dróg publicznych

  • autor: Źródło MHS oprac. TB

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09