Kalendarz

Środa 20 Stycznia 2021

Imieniny

Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobiegniewa

Licznik odwiedzin

Jesteś: 17832440 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

  • konkurs muzyką (2)
    • autor: MDK Mława

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Malowanie muzyką”

Miejski Dom Kultury oraz Fundacja For Art zapraszają do wzięcia udziału w II ogólnopolskim konkursie plastycznym „Malowanie muzyką” , skierowanym do uczniów szkół podstawowych na terenie całego kraju.Jego tematem przewodnim jest twórczość znanego na całym świecie kompozytora Victora Younga, w którego życiorysie przewija się wątek mławski.
 
Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:
  • uczniowie klas 0 – III SP,
  • uczniowie klas IV – VI SP.
Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej inspirowanej twórczością kompozytora i stanowiącej ilustrację do jego utworów muzycznych. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk.
Format prac musi być nie mniejszy niż A4 i nie większy niż A2. Linki do utworów kompozytora stanowią załącznik nr 1 do regulaminu konkursu.
Uczestnicy konkursu wypełniają i własnoręcznie podpisują kartę zgłoszeniową, którą muszą podpisać również dorośli opiekunowie. Karta zgłoszeniowa stanowi załącznik nr 2 do regulaminu konkursowego.
Pracę plastyczną oraz wypełnioną kartę zgłoszeniową uczestnik powinien dostarczyć w zaklejonej kopercie lub tubie do Miejskiego Domu Kultury w Mławie – osobiście w recepcji (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, środy - piątki 8:00-19:00, sobota - niedziela 15:00-19:00) lub drogą pocztową na adres korespondencyjny: Miejski Dom Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława, z dopiskiem „Malowanie muzyką”.
 
Prace
Prace konkursowe uczestnicy mogą składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 października 2020 r. W przypadku prac nadesłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego.
Uwaga! Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem nieodpłatnie na rzecz organizatora wszelkich praw autorskich. Prace mogą być publikowane w środkach masowego przekazu oraz materiałach promocyjnych Miejskiego domu Kultury w Mławie.
Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora przyzna po jednym I, II i III miejscu oraz do trzech wyróżnień w każdej kategorii wiekowej.  Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają nagrody rzeczowe.
Wręczenie nagród, ze względu na bieżącą sytuację pandemiczną SARS-CoV-2, nie odbędzie się bezpośrednio podczas tegorocznej edycji Victor Young Jazz Festival 2020 Mława; nagrody zostaną dostarczone lub przesłane do laureatów konkursu „Malowanie muzyką”.
 
  • autor: Źródło MDK

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09