Kalendarz

Poniedziałek 26 Października 2020

Imieniny

Imieniny: Ewarysta, Lucjana, Damiana

Licznik odwiedzin

Jesteś: 17020481 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

W ramach Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” realizowanego w ramach Funduszu Solidarnościowego dnia 30 lipca Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł podpisał umowę ze Starostą Mławskim Jerzym Rakowskim, Wicestarostą Zbigniewem Markiewiczem przy kontrasygnacie Pani Elżbiety Kowalskiej Skarbnika Powiatu na przekazanie środków Funduszu Solidarnościowego w kwocie 2 658 728,99 zł z przeznaczeniem na realizację zadania przez Powiat Mławski w zakresie utworzenia Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Mławie.

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa budynku magazynowego wraz z rozbudową i nadbudową z przeznaczeniem na Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Mławie przy ul. Słowackiego 16 dla 22 osób niepełnosprawnych ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, w tym dla 20 osób w ramach pobytu dziennego z wyżywieniem oraz dla 2 osób na pobyt całodobowy z wyżywieniem. Pobyt w Centrum umożliwi osobom niepełnosprawnym niezależne/samodzielne i godne funkcjonowanie oraz poprawi jakość życia w środowisku lokalnym.

Uczestnicy programu będą mieli zapewnioną opiekę specjalistów oraz pomoc adekwatną do potrzeb i możliwości wynikających z wieku i stanu zdrowia.

  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09