Kalendarz

Sobota 24 Października 2020

Imieniny

Imieniny: Antoniego, Marcina, Rafała

Licznik odwiedzin

Jesteś: 17013458 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Środowiskowy Dom Samopomocy w Mławie, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, podjął akcję szycia maseczek ochronnych.

 

Zgodnie z poleceniem Wojewody Mazowieckiego, działalność Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie została czasowo zawieszona na świadczenie usług dla uczestników.

Ze względu na zagrożenie, wiek oraz inne choroby somatyczne nasi uczestnicy pozostają w swoich domach, aby unikać skupisk ludzi.  Kadra ŚDS w tym czasie jednak nie próżnuje. W pierwszych dniach pracownicy Domu uzupełniali dokumentację, robili gruntowne porządki w pomieszczeniach, a także przed budynkiem, wykonywali drobne naprawy. Teraz, żeby nie siedzieć bezczynnie, z zakupionego przez Starostwo Powiatowe w Mławie materiału, szyją bawełniane maseczki – praktyczne i estetyczne, które można będzie prać w temperaturze do 600 C, a które również pozwolą dbać o zdrowie i bezpieczeństwo.

 

Podobnie jak w całej Polsce, nasza inicjatywa jest odpowiedzią na realne potrzeby lokalnej społeczności oraz służb. Całą akcję koordynuje Starostwo Powiatowe w Mławie.

 

Barbara Brzozowska

Dyrektor ŚDS w Mławie

  • autor: Barbara Brzozowska, data: 2020-04-10

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09