Kalendarz

Środa 21 Października 2020

Imieniny

Imieniny: Hilarego, Urszuli, Jakuba

Licznik odwiedzin

Jesteś: 16988586 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Informacje o rozwiązaniach przewidzianych w Tarczy Antykryzysowej zawiera uruchomiona 1 kwietnia br. strona internetowa dotycząca tego pakietu. Jest ona dostępna pod adresem: www.gov.pl/tarczaantykryzysowa  Wraz z infolinią, ma to być narzędzie pomocne przedsiębiorcom, którzy – przez pandemię koronawirusa – wpadli w kłopoty.

Jak informuje minister Jadwiga Emilewicz – Wszyscy poruszamy się w niecodziennych warunkach i staramy się w miarę możliwości odpowiadać na zmieniającą się dynamicznie sytuację. Zaprezentowana pierwsza odsłona portalu, będzie w kolejnych dniach uzupełniana o kolejne mechanizmy i narzędzia. Zależy nam na tym, aby wszyscy zainteresowani tworzyli to miejsce z nami i pomagali nam je uzupełniać o treści, które są dla nich najważniejsze w obecnej sytuacji.

Natomiast wiceminister Krzysztof Mazur wskazał: – Tworząc stronę, staraliśmy się wejść w buty pracowników i przedsiębiorców. Przedsiębiorcy nie mają czasu na przeglądanie setek stron skomplikowanych aktów prawnych, dlatego prezentujemy rozwiązanie, dzięki któremu będą mogli znaleźć wszystkie potrzebne informacje, ujęte w prosty sposób.

Na stronie będzie można znaleźć komplet informacji o Tarczy Antykryzysowej. W tym o rozwiązaniach, za które odpowiadają instytucje publiczne i agencje, takie jak ZUS, KAS, ARP, BGK, itp.

Oprócz korzystania z infolinii, wszyscy użytkownicy strony – m.in. przedsiębiorcy, pracownicy oraz inne instytucje – będą też mogli wysyłać pytania za pomocą dedykowanego formularza na dole strony.

Witryna będzie również przekierowywać na strony, na których będzie można złożyć elektroniczny wniosek w danej sprawie. Chcemy, aby tych instytucji z dnia na dzień przybywało.

Z uwagi na złożoność wielu mechanizmów pomocowych oraz szeroką gamę oferowanych w pakiecie produktów (od ulg, przesunięć terminów, po programy umożliwiające pozyskanie środków na utrzymanie firmy w kryzysie, czy zrekompensowanie utraconych dochodów), strona będzie cały czas ewoluowała.

źródło: http://wartowiedziec.pl

 

 

 

  • autor: http://wartowiedziec.pl, data: 2020-04-10

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09