Kalendarz

Wtorek 1 Grudnia 2020

Imieniny

Imieniny: Edmunda, Blanki, Natalii

Licznik odwiedzin

Jesteś: 17328290 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Apel o wsparcie finansowe na zakup kontenera mieszkaniowego dla mieszkanki naszego powiatu wraz z listem polecającym Poseł na Sejm Anny Cicholskiej.

Marta Wojdyga urodziła się 28 listopada 1961 w Mławie. Jest osobą samotną i schorowaną. Od dziecka choruje no dziecięce porażone mózgowe. Nie mówi komunikuje się za pomocą gestów. Ma problemy z poruszaniem się i niesprawną jedną rękę. Żyje w bardzo skromnych warunkach. Dom drewniany przypomina przedwojenny barak bez fundamentu. Ściany popękane są straszne szczeliny. Podłogo jest nierówna oraz dziurawa. Rama od okna ledwo się trzyma ściany nie można jej otworzyć. Jest bardzo mały i ciasny. Posiada ganek i jeden pokój. Stara szafa podtrzymuję rozpadający się sufit. Posiada łazienkę i wydzielone miejsce na pralkę. Pani Marta strasznie się boi, że każdym momencie może zawalić się budynek. Otwórzmy nosze złote serca i prosimy o pomoc dla biednej kobiety pozwólmy jej żyć w godnych warunkach na starość. Błagamy o wsparcie przy zbiórce na kontener mieszkalny całoroczny. 

Darowizny proszę kierować na konto: 

Fundacja Sedeka, ul. Grzybowska 4 lok. 132, 00-131 Warszawa 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845 Tytułem;11873- Grupa OPP - WOJDYGA MARTA 

Przekaż 1% podatku: W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000338389 

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%" podaj: 11873- Grupa OPP - WOJDYGA MARTA 

Fundacja prosi wszystkich Darczyńców o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę"

 

List Anny Cicholskiej - Poseł na Sejm RP

Ciechanów, 10 marca 2020 r.

Pomóżmy wspólnie Pani Marcie. Do mojego biura zgłosili się sąsiedzi p. Marty Wojdygi. mieszkanki wsi Nosarzewo Borowe gm. Szydłowo, pow. mławski. Sąsiedzi zaniepokojeni sytuacją mieszkaniową p. Marty postanowili pomóc chorej kobiecie i zdobyć fundusze na zakup kontenera mieszkalnego. Koszt takiego kontenera to kwota ok. 30.000 zł. Sąsiedzi zdając sobie sprawę, że nie są wstanie uzbierać na zasadzie pomocy sąsiedzkiej tak dużej kwoty zwrócili się do mnie o pomoc. Skierowałam ich do wiarygodnej fundacji, która po załatwieniu wszelkich formalności udostępniła konto na które można zbierać dobrowolne datki dla w/w inicjatywy. Wspólnie uzgodniliśmy, że postaram się dotrzeć do jak największej ilości osób instytucji i stowarzyszeń. Postanowiłam uwiarygodnić zbiórkę, poprosić o pomoc i uczynić wszystko w celu upowszechnienia tej szlachetnej akcji.

W związku z powyższym pozwalam sobie skierować do Państwa to pismo, a w nim prośbę. Mam nadzieję, że pomożecie w trudnej życiowej sytuacji. Myślę, że pomożecie w miarę swoich możliwości finansowych. Uprzejmie proszę, o rozpropagowanie akcji i zaangażowanie zaprzyjaźnionych osób, instytucji, stowarzyszeń. Pozwoli to nam zrealizować ten szczytny cel.

Poseł na Sejm Anna Cicholska

  • autor: Fundacja Sedeka, data: 2020-03-24

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09