Kalendarz

Środa 21 Października 2020

Imieniny

Imieniny: Hilarego, Urszuli, Jakuba

Licznik odwiedzin

Jesteś: 16988527 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

7 lutego 2020 roku Starosta Mławski Jerzy Rakowski dokonał aktualizacji listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców Powiatu Mławskiego. Nowe usługi jakie wpisano do listy to m.in. poradnictwo psychologiczne które jest świadczone dla Mieszkańców Miasta Mława przy ul. Mariackiej 20 w Mławie w każdy wtorek w godz. 16-18.  Zmianie uległ dyżur czwartkowy w zakresie poradnictwa psychologicznego, który od miesiąca lutego będzie świadczony w każdy czwartek w godz. 14:30 – 18:30 przy ul. Padlewskiego 13 w budynku Wydziału Oświaty i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Mława. Usługi w zakresie poradnictwa psychologicznego realizowane są przez Urząd Miasta Mława. (poz. 3 listy).

 

Do listy dopisano Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie (poz. 7 w liście) oraz Ośrodek Interwencji Kryzysowej (poz. 17 w liście) działające w strukturach Zespołu Ośrodków Wsparcia w Mławie. Poradnictwo specjalistyczne mieszkańcy Powiatu Mławskiego mogą uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 8 -18 natomiast schronienie – całodobowo (poz. 7 w liście).
 

Ponadto zmieniono dzień i godzinę świadczenia pomocy w Punkcie Informacyjno – Konsultacyjnym Gminnego Ośrodka Kultury w Szreńsku w zakresie pomocy osobom uzależnionym od alkoholu i ich rodzin, a także osobom doświadczającym i stosującym przemoc. Od miesiąca lutego mieszkańcy Gminy Szreńsk taką pomoc mogą uzyskać w co druga środę miesiąca w godz. 14 – 18. (poz. 16 listy).

 

Więcej informacji na temat zakresu nieodpłatnego poradnictwa jakie można uzyskać, znajdziecie Państwo w poniższej liście.

  • autor: Renata Brodacka, data: 2020-02-07

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09