Kalendarz

Niedziela 29 Listopada 2020

Imieniny

Imieniny: Błażeja, Fryderyka, Saturnina

Licznik odwiedzin

Jesteś: 17311229 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Stowarzyszenie Joker Mława oraz Dyrektor Mławskiej Hali Sportowej pragną już dziś zaprosić wszystkich sympatyków piłki nożnej na Joker Mława Cup, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Futsalu. Turniej zorganizowany zostanie w sobotę 29 lutego w Mławskiej Hali Sportowej. Zawody rozpoczynają się od godziny 12.00.

W zawodach już dziś udział potwierdziły bardzo mocne ekipy, które są aktualnymi mistrzami swoich lokalnych liga futsalowych lub halowych. Są to między innymi: Reckitt Benckiser (Mistrz Ciechanowa), Dream Team (Mistrz Nowego Dworu Mazowieckiego), Pal-Rob Płońsk (Mistrz Płońska), Czarki (Mistrz Przasnysza). Ponadto gościnnie wystąpi Reprezentacja Ligi Fanów, czyli największej ligi halowej w Warszawie oraz Oldboy Brodnica. Mławę reprezentowały będą 3 drużyny, które w ostatnich latach sięgały po tytuły mistrzowskie w Dan-Bud Lidze na czele z gospodarzami turnieju, czyli zawodnikami Oldboy Mława, Zielone Miasto i gospodarz turnieju Joker Mława. W sumie w turnieju udział weźmie 10 zespołów, które rywalizować będą w 2 grupach.

Ciekawostką jest, ze oprócz samego turnieju zaplanowano wiele imprez towarzyszących. I tak nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży. W czasie całego turnieju animatorzy przeprowadzać będą konkursy sprawnościowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, w których wygrać będzie można cenne nagrody m.in.: koszulki i gadżety Legii Warszawa, sprzęt sportowy i elektroniczny itp. Zaplanowano również loterię fantową, podczas której zbierane będą pieniądze na rehabilitację lokalnego dziennikarza sportowego Marcina Breńskiego.  

Nagrodami w turnieju są oprócz tradycyjnych pucharów i dyplomów vouchery na sprzęt sportowy na odpowiednio 1500zł, 900zł i 500zł za zajęcie trzech pierwszych miejsce. Dodatkowo przewidziano nagrody indywidualne na najlepszych zawodników.

Honorowy patronat nad zawodami objął Starosta Mławski Pan Jerzy Rakowski. Patronami medialnymi są natomiast: Radio 7, portale „Codziennik Mławski”, „Nasza Mława” i „Płońsk w Sieci”, prasa lokalna – „Nowy Kurier Mławski”, a także Mławski Tygodnik Telewizyjny.

Warto podkreślić, że w organizację turnieju zaangażowało się wielu sponsorów i partnerów to dzięki ich wsparciu możliwe będzie zapewnienie odpowiedniej jakości zawodów i imprez towarzyszących. Serdecznie dziękujemy za wsparcie następującym firmom, osobom i instytucjom: Starostwo Powiatowe w Mławie, Budownictwo Pietrzak, Garol, Edgaz, Marex, Leo-Gum, Lubas, LG, Bankowi BNP Paribas, Bankowi Santander oraz Gminie Wieczfnia Kościelna.

 

TERMIN:  29 luty (sobota 12.00 – 18.00)

MIEJSCE:  Mławska Hala Sportowa

PULA NAGRÓD:   3500zł  (I miejsce: 1500zł)  

 

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

-animacje dla dzieci

-konkursy sprawnościowe dla dzieci i młodzieży (do wygrania sprzęt sportowy i gadżety elektroniczne)

-loteria fantowa (zbieramy pieniądze na rehabilitację Marcina Breńskiego)

 

Więcej inf.:  

Facebook - Joker Mława Cup.

Kontakt: 600 065 086

 

  • autor: Zbigniew Krystkiewicz, data: 2020-02-03

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09