Kalendarz

Poniedziałek 26 Października 2020

Imieniny

Imieniny: Ewarysta, Lucjana, Damiana

Licznik odwiedzin

Jesteś: 17020632 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

W Powiecie Mławskim można uzyskać nie tylko nieodpłatną pomoc prawną w punktach mieszczących się w Starostwie Powiatowym w Mławie oraz w innych punktach na terenie powiatu, lecz szeroko rozumiane poradnictwo  obywatelskie.

Poza wspomnianą pomocą i edukacją prawną można skorzystać również z innych form nieodpłatnego poradnictwa. Może to być  pomoc dla młodzieży z trudnościami okresu dojrzewania, poradnictwo dla rodziców borykających się z różnymi problemami wychowawczymi wobec swych dzieci,. Poza tym poradnictwo obejmuje również pomoc psychologiczną, pomoc w stanach depresyjnych i wiążącymi się z nimi myślami samobójczymi,  pomoc w  kryzysach psychicznych lub  sytuacjach przemocy. Jest również poradnictwo dotyczące uzależnień i współuzależnień oraz pomoc w zakresie bezdomności i wykluczenia społecznego.

Poniżej Starostwo Powiatowe w Mławie publikuje listę  „JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA DOSTĘPNEGO DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU MŁAWSKIEGO. Lista zawiera dane jednostek nieodpłatnego poradnictwa uporządkowane według tematyki poradnictwa. Dane obejmują informacje o nazwie jednostek, zakresie poradnictwa, adresach i danych kontaktowych, w tym o stronach internetowych i numerach telefonicznych, dniach i godzinach działalności oraz kryteriach dostępu do usługi.

Na poniższym wykazie ujęto także krajowe infolinie tematyczne i inne formy porad świadczonych za pośrednictwem komunikacji elektronicznej.

 

  • autor: Zbigniew Kowalski, data: 2020-01-16

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta
ANKIETA dotycząca opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego 2021-2027

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09