Kalendarz

Środa 11 Grudnia 2019

Imieniny

Imieniny: Stefana, Waldemara, Damazego

Licznik odwiedzin

Jesteś: 14984585 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

W plebiscycie organizowanym m.in. przez redakcje Strefy Agro i Polskiej Metropolii Warszawskiej wyłoniono najlepszych rolników, sołtysów i gospodynie w województwie mazowieckim.

W piątek, 15 listopada 2019 r. w Narodowym Instytucie Kultury i Dziedzictwa Wsi odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały nagrody dla laureatów z Mazowsza. Poznaliśmy zwycięzców w sześciu kategoriach.

Szczegółowe wyniki poniżej.

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2019 – najlepsi na Mazowszu
1.    KGW Borówki w Lelisie z powiatu ostrołęckiego
2.    KGW Paka z Żebraka z powiatu siedleckiego
3.    Koło Gospodyń wiejskich Lipowianki z powiatu garwolińskiego

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2019 – wyniki powiatowe
•    powiat białobrzeski - KGW Stromianki
•    powiat ciechanowski - Pro Qltura KGW w Rydzewie
•    powiat garwoliński - KGW Lipowianki
•    powiat gostyński - KGW Eko Miałkówek
•    powiat grodziski – KGW w Baranowie
•    powiat grójecki – KGW w Gośniewicach
•    powiat kozienicki – KGW w Nowej Wsi Babeczki z Pieprzem i Solą
•    powiat lipski – KGW Teraz My w Maruszowie
•    powiat lipski - Koło Gospodyń Wiejskich w Wyględowie
•    powiat łosicki – KGW Niemojki
•    powiat makowski – KGW w Dąbrówce
•    powiat miński – KGW w Aleksandrowie
•    powiat mławski – KGW Aktywne Kobiety w Radzanowie N/Wkrą
•    powiat nowodworski - Stowarzyszenie KGW w Cząstkowie Polskim
•    powiat ostrołęcki – KGW Borówki w Lelisie
•    powiat ostrowski – KGW w Szulborzu Wielkim
•    powiat otwocki - KGW w Gliniance
•    powiat piaseczyński - KGW w Jazgarzewie
•    powiat płocki – KGW Bodzanowskie Pierożanki
•    powiat płoński - KGW w Szczepkowie
•    powiat pruszkowski - KGW w Regułach
•    powiat przasnyski – KGW Przysowy
•    powiat przysuski – KGW Babski Raj
•    powiat pułtuski – KGW Czerwone Korale w Klaskach
•    powiat radomski – KGW w Maliszowie
•    powiat siedlecki – KGW Paka z Żebraka w Żebraku
•    powiat sierpecki – KGW w Sudragach
•    powiat sochaczewski – KGW Mazowianki w Budkach Piaseckich
•    powiat sokołowski – KGW w Sikorach
•    powiat szydłowiecki – KGW Super Babki w Skłobach
•    powiat warszawski-zachodni - KGW z Piotrkówka Małego
•    powiat węgrowski - KGW w Liwie
•    powiat wołomiński - KGW w Równem
•    powiat wyszkowski – KGW Nadbużanki w Nowych Budach
•    powiat żuromiński – Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Rozwozinie
•    powiat żyrardowski – KGW w Nowych Kozłowicach

ROLNIK ROKU 2019 - najlepsi na Mazowszu
1.    Jan Biedrzycki, powiat makowski
2.    Michał Wojewódzki, powiat sokołowski
3.    Sławomir Gocłowski, powiat ostrowski

ROLNIK ROKU 2019 – wyniki powiatowe
•    powiat ciechanowski - Witold Purzycki, Rutki Borki
•    powiat garwoliński - Grzegorz Szeląg, Podwierzbie
•    powiat gostyński - Paweł Czerwiński, Nagodów
•    powiat grodziski – Mirosław Makowski, Żuków
•    powiat grójecki – Grzegorz Szczepaniak, Stare Biskupice
•    powiat kozienicki – Konrad Wieczorek, Grabów Nad Pilicą
•    powiat lipski – Piotr Morgaś, Gardzienice Kolonia
•    powiat łosicki – Sebastian Szałucha, Kobylany
•    powiat makowski – Jan Biedrzycki, Słoniawy
•    powiat miński – Łukasz Sabak, Weżyczyn
•    powiat mławski – Wojciech Wawrzyńczak, Strzałkowo
•    powiat nowodworski - Dawid Obojski, Lubomin
•    powiat ostrołęcki – Sebastian Buczyński, Damięty
•    powiat ostrowski – Sławomir Gocłowski, Andrzejewo-Kolonie
•    powiat otwocki - Agnieszka Piętka, Kolonia Pogorzel
•    powiat piaseczyński - Mariusz Szczerba, Piskórka
•    powiat płocki – Dariusz Ziemkiewicz, Czerniewo
•    powiat płoński - Jarosław Drogosz, Szymaki
•    powiat pruszkowski - Robert Kurzela, Koszajec
•    powiat przasnyski – Andrzej Krawczyk, Sosnówek
•    powiat przysuski – Rafał Biernat, Politów
•    powiat pułtuski – Andrzej Chimkowski, Gąsiorówek
•    powiat radomski – Mariusz Sałek, Błaziny Górne
•    powiat siedlecki – Marek Krzymowski, Mokobody
•    powiat sierpecki – Grzegorz Słabkowski, Dziki Bór
•    powiat sochaczewski – Tadeusz Szymańczak, Skrzelew
•    powiat sokołowski – Michał Wojewódzki, Wojewódki Górne
•    powiat szydłowiecki – Grzegorz Rudziński, Mirów Nowy
•    powiat warszawski-zachodni - Michał Majewski, Łaźniew
•    powiat węgrowski - Leszek Duszak, Grębków
•    powiat wyszkowski – Janusz Szyszkowski, Znamiączki
•    powiat zwoleński - Stanisław Kacperczyk, Bartodzieje
•    powiat żyrardowski – Krzysztof Czarnecki, Bronisławka

SOŁTYS ROKU 2019 - najlepsi na Mazowszu
1.    Monika Sadowska-Kaniera - Sołectwo Miałkówek, powiat gostyniński
2.    Anna Pham - Sołectwo Warszawianka, powiat piaseczyński
3.    Monika Bieżuńska - Sołectwo Leszczydół Stary, powiat wyszkowski

SOŁTYS ROKU 2019 – wyniki powiatowe
•    powiat białobrzeski - Kazimiera Żuchowska, Sołectwo Stromiec
•    powiat ciechanowski - Paweł Mroczkowski, Sołectwo Kondrajec Pański
•    powiat garwoliński - Robert Parzyszek, Sołectwo Stary Pilczyn
•    powiat gostyński - Monika Sadowska-Kaniera, Sołectwo Miałkówek
•    powiat grodziski – Sylwia Kleszko, Sołectwo Huta Żabiowolska
•    powiat grójecki – Grażyna Bobrowska, Sołectwo Wólka Kurdybanowska
•    powiat kozienicki – Wiesław Kaczkowski, Sołectwo Holendry Piotrkowskie
•    powiat legionowski - Andrzej Kowalik, Sołectwo Góra
•    powiat lipski – Dorota Szczyglińska, Sołectwo Stara Wieś
•    powiat łosicki – Elżbieta Siwko, Sołectwo Stare Biernaty
•    powiat makowski – Anna Majkowska-Falba, Sołectwo Sieluń
•    powiat miński – Michał Sap, Sołectwo Aleksandrów
•    powiat mławski – Wiesław Cieślak, Sołectwo Łomia
•    powiat nowodworski - Leszek Oleksiak, Sołectwo Czarnowo
•    powiat ostrołęcki – Maciej Gładkowski, Sołectwo Krzesk Majątek
•    powiat ostrowski – Mirosław Cichowski, Sołectwo Wąsewo
•    powiat otwocki - Teresa Więsik-Wilczek, Sołectwo Władzin
•    powiat piaseczyński - Anna Pham, Sołectwo Warszawianka
•    powiat płocki – Agnieszka Strupczewska, Sołectwo Strupczewo Duże
•    powiat płoński - Patryk Sokołowski, Sołectwo Kownaty
•    powiat pruszkowski - Halina Adamczyk, Sołectwo Koszajec
•    powiat przasnyski – Tomasz Płocharczyk, Sołectwo Budy Rządowe
•    powiat przysuski – Leszek Stando, Sołectwo Ruszkowice
•    powiat pułtuski – Monika Krawczyk, Sołectwo Pniewo Kolonia
•    powiat radomski – Henryk Nędzi, Sołectwo Huta Mazowszańska
•    powiat siedlecki – Maciej Gładkowski, Sołectwo Krzesk Majątek
•    powiat sierpecki – Monika Szulecka, Sołectwo Gugoły
•    powiat sochaczewski – Paulina Spilaszek, Sołectwo Budki Piaseckie
•    powiat sokołowski – Maria Sikorska, Sołectwo Kiełpiniec
•    powiat szydłowiecki – Paulina Spilaszek, Sołectwo Budki Piaseckie
•    powiat warszawski-zachodni - Maria Dominiak, Sołectwo Piotrkówek Mały
•    powiat węgrowski - Marìa Rucińska, Sołectwo Żeleźniki
•    powiat wołomiński - Janusz Mroczek, Sołectwo Międzyleś
•    powiat wyszkowski – Monika Bieżuńska, Sołectwo Leszczydół Stary
•    powiat zwoleński - Tomasz Goździkowski, Sołectwo Łaguszów
•    powiat żuromiński – Jadwiga Skoroch, Sołectwo Zielona
•    powiat żyrardowski – Zdzisław Madejczyk, Sołectwo Korytów

GOSPODYNI ROKU 2019 - najlepsi na Mazowszu
1.    Marzena Przeździecka - Seroczyn, powiat ostrołęcki
2.    Katarzyna Wrześniewska – Kamińska - Brudzeń Mały, powiat płocki
3.    Anna Szpura - Stara Kornica, powiat łosicki

GOSPODYNI ROKU 2019 – wyniki powiatowe
•    powiat białobrzeski - Marta Pietrzak, Stara Błotnica
•    powiat ciechanowski - Renata Purzycka, Rutki Borki
•    powiat garwoliński - Agnieszka Zaranowicz, Pogorzelec, Maciejowice
•    powiat gostyński - Beata Jabłońska, Miałkówek
•    powiat grodziski – Aneta Szperalska, Izdebno Kościelne
•    powiat grójecki – Monika Sadkowska, Dębnowola
•    powiat kozienicki – Agnieszka Purchała, Lipa
•    powiat legionowski - Agnieszka Powała, Józefów
•    powiat lipski – Ewa Mazur, Eugeniów
•    powiat łosicki – Anna Szpura, Stara Kornica
•    powiat makowski – Monika Biedrzycka, Biedrzyce Stara Wieś
•    powiat miński – Sylwia Kuśmierczyk, Aleksandrów
•    powiat miński – Iwona Kopczyńska, Wisniew
•    powiat mławski – Elżbieta Zielińska-Budka, Lipowiec Kościelny
•    powiat ostrołęcki – Marzena Przeździecka, Seroczyn
•    powiat ostrowski – Agnieszka Pazik, Wysocze
•    powiat otwocki - Agnieszka Piętka, Kolonia Pogorzel
•    powiat piaseczyński - Bożena Telacka Grochowa
•    powiat płocki – Katarzyna Wrześniewska – Kamińska, Brudzeń Mały
•    powiat płoński - Malgorzata Ptasik, Koziebrody
•    powiat pruszkowski - Małgorzata Gajos, Koszajec
•    powiat przasnyski – Katarzyna Kowalska, Fijałkowo
•    powiat przysuski – Wanda Furmańczyk, Zbożenna
•    powiat pułtuski – Adriana Machnacz, Gąsiorowo
•    powiat radomski –Lidia Rokita, Jasieniec Iłżecki Górny
•    powiat siedlecki – Elżbieta Wojtyra, Strzała
•    powiat sierpecki – Magdalena Jankowska, Studzieniec
•    powiat sochaczewski – Barbara Wojtczak, Dębówka
•    powiat sokołowski – Małgorzata Dąbrowska, Hołowienki
•    powiat szydłowiecki – Anna Białek, Zaława
•    powiat warszawski-zachodni - Agata Barcińska, Szczytno
•    powiat węgrowski - Dorota Rogalska, Liw
•    powiat wołomiński - Anastazja Iwanowska, Helenów
•    powiat wyszkowski – Monika Bieżuńska, Leszczydół Stary
•    powiat zwoleński - Barbara Śrubka, Łuczynów
•    powiat żyrardowski – Aleksandra Dziża, Nosy-Poniatki

SOŁECTWO ROKU 2019 - najlepsi na Mazowszu
1.    Sołectwo Grabina - Gmina Łaskarzew, powiat garwoliński
2.    Sołectwo Jesionka - Gmina Baboszewo, powiat płoński
3.    Sołectwo Leszczydół-Pustki - Gmina Wyszków, powiat wyszkowski

SOŁECTWO ROKU 2019 – wyniki powiatowe
•    powiat ciechanowski - Sołectwo Sadek, Gmina Glinojeck
•    powiat garwoliński - Sołectwo Grabina, Gmina Łaskarzew
•    powiat gostyński - Sołectwo Sokołów 25, Gmina Gostynin
•    powiat grodziski – Sołectwo Międzyborów, Gmina Jaktorów
•    powiat grójecki – Sołectwo Gośniewice, Gmina Jasieniec
•    powiat kozienicki – Sołectwo Rozniszew, Gmina Magnuszew
•    powiat legionowski - Sołectwo Bolesławowo, Gmina Serock
•    powiat lipski – Sołectwo Rzeczniów, Gmina Rzeczniów
•    powiat łosicki – Sołectwo Stara Kornica, Gmina Stara Kornica
•    powiat makowski – Sołectwo Jaciążek, Gmina Płoniawy-Bramura
•    powiat miński – Sołectwo Bestwiny, Gmina Siennica
•    powiat mławski – Sołectwo Łomia, Gmina Lipowiec Kościelny
•    powiat nowodworski - Sołectwo Lubominek, Gmina Nasielsk
•    powiat ostrołęcki – Sołectwo Jadów, Gmina Jadów
•    powiat ostrowski – Sołectwo Rząśnik Majdan, Gmina Wąsewo
•    powiat otwocki - Sołectwo Władzin, Gmina Kołbiel
•    powiat piaseczyński - Sołectwo Czachówek, Gmina Góra Kalwaria
•    powiat płocki – Sołectwo Brudzeń Mały, Gmina Brudzeń Duży
•    powiat płoński - Sołectwo Jesionka, Gmina Baboszewo
•    powiat przasnyski – Sołectwo Przysowy, Gmina Chorzele
•    powiat przysuski – Sołectwo Bąków, Gmina Rusinów
•    powiat pułtuski – Sołectwo Rozdziały, Gmina Obryte
•    powiat radomski – Sołectwo Maliszów, Gmina Kowala
•    powiat siedlecki – Sołectwo Polaki, Gmina Kotuń
•    powiat sierpecki – Sołectwo Sudragi, Gmina Sierpc
•    powiat sochaczewski – Sołectwo Skrzelew, Gmina Teresin
•    powiat sokołowski – Sołectwo Seroczyn, Gmina Sterdyń
•    powiat szydłowiecki – Sołectwo Ostałów, Gmina Chlewiska
•    powiat warszawski-zachodni - Sołectwo Piotrkówek Mały I Strzykuły, Gmina Ożarów Mazowiecki
•    powiat węgrowski - Sołectwo Soboń, Gmina Wierzbno
•    powiat wołomiński - Sołectwo Jadów, Gmina Jadów
•    powiat wyszkowski – Sołectwo Leszczydół-Pustki, Gmina Wyszków
•    powiat zwoleński - Sołectwo Łaguszów, Gmina Przyłęk
•    powiat żuromiński – Sołectwo Rozwozin, Gmina Żuromin
•    powiat żyrardowski – Sołectwo Zimnice, Gmina Mszczonów

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE ROKU 2019 - najlepsi na Mazowszu
1.    Obiekt turystyki wiejskiej Młyn Gąsiorowo, powiat pułtuski
2.    Gospodarstwo Agroturystyczne Zagroda Edukacyjna - Mitowska, powiat sokołowski
3.    Paweł Pilichowicz AgroKomfort , powiat gostyniński

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE ROKU 2019 – wyniki powiatowe
•    powiat ciechanowski - Gospodarstwo Agroturystyczne Stokrotka
•    powiat garwoliński - Gospodarstwo Pod dębami
•    powiat gostyński - Paweł Pilichowicz AgroKomfort
•    powiat kozienicki – Gospodarstwo Agroturysztyczne Małgorzata Sztobryn
•    powiat legionowski - Gospodarstwo Agroturystyczne RANCHO BENA
•    powiat lipski – Agro u Murzyna
•    powiat łosicki – Alpakarium
•    powiat makowski – Gospoda Pazibroda
•    powiat miński – Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów
•    powiat nowodworski - Stajnia Piotrowa
•    powiat ostrołęcki – Gospodarstwo Agroturystyczne Olszewka Stajnia 61
•    powiat piaseczyński - Kozia Farma
•    powiat piaseczyński - Zizi Zielony Zakątek
•    powiat przasnyski – Katarzyna Kowalska Gospodarstwo Agroturystyczne
•    powiat pułtuski – Obiekt turystyki wiejskiej Młyn Gąsiorowo
•    powiat radomski – Agro-Relax U Buły
•    powiat sierpecki – Gospodarstwo Agroturystyczne Skorupki
•    powiat sochaczewski – Gospodarstwo Agroturystyczne Bronisławy
•    powiat sokołowski – Zagroda Edukacyjna - Mitowska Zagroda
•    powiat węgrowski - Gospodarstwo Agroturystyczne Ewa i Jerzy Szczęśniak
•    powiat wołomiński - Leszczynowe Zacisze
•    powiat wyszkowski – Agroturystyka u Kaflika
•    powiat zwoleński - Nadwiślańskie Gniazdo
•    powiat żyrardowski – Folwark Białych Bocianów

źródło: www.warszawa.naszemiasto.pl

 

 

  • autor: www.warszawa.naszemiasto.pl, data: 2019-11-27

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09