Kalendarz

Sobota 25 Stycznia 2020

Imieniny

Imieniny: Pawła, Miłosza, Tatiany

Licznik odwiedzin

Jesteś: 15242154 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

WIELOLETNI RZĄDOWY PROGRAM„POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU” NA LATA 2019-2020

Powiat Mławski podpisał w dniu 27 czerwca 2019 r. umowę na realizację Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu”, a tym samym otrzymał dotację w wysokości 24 761,00 zł. 

Celem niniejszego przedsięwzięcia jest adaptacja i poprawa standardu oraz wyposażenie pomieszczenia przeznaczonego do spożywania posiłków przez uczniów i wychowanków  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mławie, który jest jednocześnie realizatorem inwestycji.

Po przeanalizowaniu aktualnych cen rynkowych i oszacowaniu wartości zamówienia, łączny koszt  inwestycji planowany jest na kwotę 40 951,00 zł i ma być wykonany do końca grudnia bieżącego roku. 

 W ramach realizacji rządowego programu nastąpi przebudowa pomieszczeń i dostosowanie ich na potrzeby utworzenia jadalni, poprzez wykonanie nowoczesnej zabudowy korytarza ze szkła i aluminium, wstawienie w miejsce drzwi zewnętrznych przeszklonej witryny, wstawienie drzwi przeszklonych wraz z naświetlem oraz zakup 12 zestawów do jadalni ( stolik + 4 krzesła), zakup stołu z blachy nierdzewnej służący wydawaniu posiłków oraz zakup innych drobnych elementów wyposażenia niezbędnych do higienicznego i spokojnego spożywania posiłków przez dzieci w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy w Mławie.

  • autor: Eliza Śledzińska, data: 2019-10-11

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09