Kalendarz

Sobota 28 Marca 2020

Imieniny

Imieniny: Anieli, Jana, Joanny

Licznik odwiedzin

Jesteś: 15571873 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

W dniu 16 października 2019 roku w godz. 9.30-14.00 w Miejskim Domu Kultury w Mławie (sala na piętrze) odbędzie się konferencja „Problemy psychiczne naszych czasów”.  Konferencja organizowana jest przez Fundację eFkropka przy współudziale Zespołu Ośrodków Wsparcia i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie. Dotyczyć będzie obecnej sytuacji psychiatrii dzieci i młodzieży. Podczas spotkania będą poruszane tematy odnoszące się m.in. do Centrum Zdrowia Psychicznego, roli asystenta zdrowienia, znaczenia wsparcia jakie daje rodzina osobie w kryzysie psychicznym oraz możliwości wsparcia osób w i po kryzysie w powiecie mławskim.

Prelegentem na tejże konferencji będzie m.in. lekarz psychiatra Joanna Krzyżnowska-Zbucka (Ordynator Oddziału Zapobiegania Nawrotom Instytutu Psychiatrii Neurologii) na co dzień zajmująca się leczeniem zaburzeń psychotycznych, afektywnych i lękowych.

Fundacja eFkropka  oraz Pani Krzyżnowska-Zbucka od 2018 roku współpracują z Zespołem Ośrodków Wsparcia przy realizacji na terenie naszego powiatu projektu „Razem do samodzielności”

Konferencja „Problemy psychiczne naszych czasów” skierowana jest do mieszkańców powiatu mławskiego. Zwłaszcza osób dotkniętych kryzysem psychicznym, ich rodzin i bliskich a także instytucji i służb udzielających pomocy i wsparcia.

Działanie wspierane jest prze Starostę Mławskiego, Burmistrza Miasta Mława, Miejski Dom Kultury w Mławie oraz Radio 7.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

 

 

 

  • autor: Joanna Tańska, data: 2019-10-08

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09