Kalendarz

Sobota 4 Kwietnia 2020

Imieniny

Imieniny: Izydora, Benedykta, Wacława

Licznik odwiedzin

Jesteś: 15596268 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Rozpoczęto prace przy budowie chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 4640W – ul. Szreńska w Mławie – Etap II. Zakres robót obejmuje wykonanie chodnika o szerokości 2,00 m, którego początek przyjęto w odległości 340 m za skrzyżowaniem z ulicą Podmiejską, natomiast koniec w rejonie wejścia na teren Rodzinnych Ogródków Działkowych.

Roboty obejmują: rozbiórkę istniejących zjazdów z kostki brukowej betonowej i kamiennej, zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej – humusu o śr. grubości 20 cm, karczowanie karp oraz krzaków wraz z wywozem, wykonanie wykopów pod poszerzenie jezdni oraz na zjazdach, wykonanie nasypów pod projektowany chodnik i zjazdy, profilowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne poszerzenia, chodnika i zjazdów, ustawienie krawężników i obrzeży na ławie betonowej z oporem, wykonanie poszczególnych warstw konstrukcyjnych nawierzchni poszerzenia, chodników i zjazdów, regulację wysokościową elementów urządzeń podziemnych, umocnienie skarp oraz poboczy humusem uzyskanym z wcześniejszego odhumusowania, ustawienie barier wygrodzeniowych U-11a,  wykonanie 5 szt. ścieków podchodnikowych wraz z umocnieniem ścieku skarpowego w lokalizacji wcześniej ustalonych z przedstawicielem Powiatowego Zarządu Dróg w Mławie. 

W trybie przetargu nieograniczonego z dnia 03.07.2019 r. została wybrana oferta, złożona przez Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe „WAPNOPOL” Adam Nowakowski z siedzibą w Glinojecku.

Wartość brutto inwestycji to 529 773,96 zł. Zadanie jest finansowane ze środków Samorządu Miasta Mława i Powiatu Mławskiego. Na mocy umowy o udzieleniu pomocy finansowej zawartej dnia 19.06.2019 r. Miasto Mława przekazało dotację celową w wysokości 300 000,00 zł z przeznaczeniem na realizację powyższej inwestycji.

  • autor: Martyna Zbyrowska, data: 2019-08-01

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09