Kalendarz

Sobota 4 Kwietnia 2020

Imieniny

Imieniny: Izydora, Benedykta, Wacława

Licznik odwiedzin

Jesteś: 15597424 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Prace przy budowie ronda u zbiegu ulic Kościuszki, Lelewela i Sienkiewicza wkraczają w ostateczną fazę. Jedna z najważniejszych inwestycji Powiatu Mławskiego wkrótce zostanie ukończona. To dobra wiadomość dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Na Rondzie im. 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej wylewana jest pierwsza warstwa asfaltu. Wkrótce położone zostaną pozostałe, łączące nawierzchnię skrzyżowania z przyległymi ulicami.

Wzdłuż ulicy Lelewela, której remont również został objęty inwestycją pn.  „Poprawa spójności komunikacyjnej poprzez przebudowę skrzyżowania ulic: Tadeusza Kościuszki, Joachima Lelewela i Henryka Sienkiewicza na skrzyżowanie typu rondo wraz z przebudową ulic Joachima Lelewela w ciągu drogi powiatowej nr 4640W, Tadeusza Kościuszki w ciągu drogi powiatowej nr 2370W, ul. Granicznej i ul. Brukowej w ciągu drogi powiatowej nr 2369W na terenie miasta Mława – Etap I” położone są chodniki po dwóch stronach jezdni oraz ścieżka rowerowa po jednej stronie. Jezdnie w obydwu kierunkach zostały już pokryte asfaltem. Rozdziela je pas zieleni, który jest nawiązaniem do historycznego wyglądu ulicy. Rozpoczęto pierwsze prace związane z zakładaniem trawników.

Wszystko wskazuje na to, że prace zostaną zakończone w najbliższym czasie a zmotoryzowani jeszcze w wakacje pojadą nową nawierzchnią i po nowym skrzyżowaniu o ruchu okrężnym.

  • autor: Martyna Zbyrowska, data: 2019-08-01

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09