Kalendarz

Poniedziałek 30 Marca 2020

Imieniny

Imieniny: Amelii, Anieli, Amadeusza

Licznik odwiedzin

Jesteś: 15579136 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Zakup siłowni zewnętrznej oraz innych urządzeń strefy relaksu – Program budowy Otwartych Stref Aktywności (OSA)

 

W dniu 27.02.2019 r. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mławie złożył wniosek o dofinansowanie w ramach rządowego programu budowy Otwartych Stref Aktywności (OSA),  ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Koszt realizacji zadania został wyszacowany na  34 820, 00 zł z czego 50% wartości tj. kwotę   17 410,00 zł stanowić miało  dofinansowanie ze środków MSiT. Tyle samo wynosił  wkład własny. Przedsięwzięcie przewidywało zakup urządzeń  siłowni zewnętrznej oraz innych urządzeń strefy relaksu (zgodnie z wymogami powyższego programu). Termin naboru wniosków :  od 11 lutego br. do 1 marca br.   Program ten  dedykowano rozwojowi małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Wg założeń OSA to ogólnodostępne plenerowe miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku, w składzie :  urządzenia siłowni zewnętrznej, strefa relaksu i gier, zagospodarowanie zieleni. 

        

  Dzięki przystąpieniu do powyższego programu  (w wariancie podstawowym) placówka mogła wzbogacić się o siłownię zewnętrzną,  która z pewnością wpłynęłaby na atrakcyjność

 

i efektywność ćwiczeń rozwijających ogólną sprawność fizyczną naszych uczniów. Z w/w  środków  miały zostać  zakupione urządzenia siłowni zewnętrznej tj.: Biegacz, Orbitrek, Wyciskanie + Wyciąg, Wioślarz, Twister +Steper, Wahadło +Odwodziciel, a ponadto do strefy relaksu : stół betonowy do gry w szachy, warcaby,  4 ławki, 2 kosze na śmieci, stojak na rowery, a także 40 krzewów ozdobnych. Wszystkie urządzenia należało  na stałe zamocować do podłoża. Cena oprócz urządzeń, zawiera ich transport,  a także montaż.

           

W dniu 22.05.2019 r. na stronach MSiT ogłoszono protokół rozstrzygnięcia konkursu i powiat Mławski uzyskał dofinansowanie w kwocie 17 400,00 zł na realizację projektu.                                                                                

  • autor: Piotr Witkowski, data: 2019-06-05

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09