Kalendarz

Sobota 4 Kwietnia 2020

Imieniny

Imieniny: Izydora, Benedykta, Wacława

Licznik odwiedzin

Jesteś: 15597822 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Trwają prace przy remoncie chodnika w ciągu ulicy Napoleońskiej. Remont obejmuje odcinek ok. 350 metrów od ul. Nowej do ul. Mechaników po prawej stronie. Zakres robót przewiduje wykonanie  chodnika z kostki betonowej oraz wjazdów do bram, poszerzenie chodnika na obszarze przystanku autobusowego oraz regulację bądź wymianę włazów i studni.

Koszt realizacji zadania szacowany jest na 130 000,00 zł. Wykonawcą zadania jest Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Inwestycja jest realizowana w ramach Porozumienia Powiatu Mławskiego z Miastem Mława dotyczącego bieżącego (w tym zimowego) utrzymania dróg powiatowych w obrębie granic miasta Mława w 2019 roku zawartego 31 grudnia 2018 roku.

Do dróg powiatowych na terenie miasta Mława należą następujące ulice: Brukowa, Kościuszki, Lelewela, Napoleońska, Nowa, Narutowicza, Nowowiejska od ronda „Solidarności” do granic miasta, Padlewskiego, Płocka od ronda „Księdza Jerzego Popiełuszki” do trasy Warszawa – Gdańsk, Podmiejska, Sienkiewicza, Szpitalna, Szreńska, Powstańców Styczniowych, Graniczna od ul. Kościuszki do ul.Brukowej.

Na realizację zadań objętych Porozumieniem Powiat Mławski w 2019 roku przeznaczył w formie dotacji celowej 300.000,00 zł.

  • autor: Martyna Zbyrowska, data: 2019-04-09

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09