Kalendarz

Sobota 28 Marca 2020

Imieniny

Imieniny: Anieli, Jana, Joanny

Licznik odwiedzin

Jesteś: 15571774 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Starostwo Powiatowe w Mławie organizuje w dniu 16 marca 2019 r.  wyjazd na XXV Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach.

 

AGROTECH to jedna z największych w Europie, a z pewnością największa w Polsce, impreza wystawiennicza poświęcona technice rolniczej. Na targach AGROTECH eksponowany jest nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów. Zaprezentowane zostaną maszyny, światowe premiery na rynku polskim, będące świadectwem niezwykłego postępu technologicznego. Targom towarzyszy także szereg spotkań branżowych z wybitnymi specjalistami. Ponadto w czasie trwania Targów uruchomione zostaną specjalne punkty konsultacyjne dla rolników.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Piotr Witkowski, tel. 23 655 29 81, Martyna Zbyrowska, tel. 23 655 29 18 pokój nr 23 Starostwo Powiatowe w Mławie. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 4 marca 2019 r. Przewidywany koszt wyjazdu to ok. 100 zł. w tym obiad, ubezpieczenie i bilet wstępu. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

  • autor: Piotr Witkowski, data: 2019-02-08

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09