Kalendarz

Sobota 28 Marca 2020

Imieniny

Imieniny: Anieli, Jana, Joanny

Licznik odwiedzin

Jesteś: 15571989 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Zaproszenie na  Mikołajki Miejskie 2018

 

Spotkanie z Mikołajem to jedno z najbardziej ekscytujących przeżyć dla każdego dziecka. Siwobrody pan w czerwonym stroju, choć pojawia się tylko raz w roku, to dobrze zna wszystkie mławskie dzieci, a co ważne, nie zapomni ich odwiedzić w tym przedświątecznym okresie.

 

6 grudnia Mikołaj przyjedzie do Miejskiego Domu Kultury z workiem pełnym prezentów i wysłucha niejednej gwiazdkowej prośby, ale zanim to zrobi, przywitamy go wspólnie na Starym Rynku. Po zapaleniu lampek na miejskiej choince będziemy mogli się nim cieszyć do woli. Program artystyczny świętego Mikołaja zawsze jest pełen niespodzianek, w końcu to jeden z najlepszych animatorów, który zna niezliczoną ilość zabaw i gier dla dzieci.

 

Tegoroczne mikołajki rozpoczną się o godz. 17.00 przed Urzędem Miasta Mława. Wydarzenie zainaugurujemy zapaleniem lampek na świątecznej choice, a później przemaszerujemy do Miejskiego Domu Kultury. Tam, w sali kina zostaną wręczone nagrody dla laureatów konkursu Świątecznej Kartki od Burmistrza. Po zakończeniu części oficjalnej powitamy świętego Mikołaja i zaprosimy do zabawy z dziećmi, które na zakończenie otrzymają również słodkie upominki. Pamiątkowe zdjęcie z mikołajem to stały punkt programu, dlatego radzimy zabrać aparaty i dobrze naładować smartfony. Będzie to zapewne niezapomniane popołudnie, w szczególności dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

 

Sponsorem Mikołajek Miejskich jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców Koreańskich w Mławie, w tym firma LG Electronics Sp. z o.o., której przedstawiciele już od kilkunastu lat wspierają organizację tego wydarzenia.

 

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09