Kalendarz

Środa 22 Stycznia 2020

Imieniny

Imieniny: Wincentego, Anastazji, Anastazego

Licznik odwiedzin

Jesteś: 15210008 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

„Mazowsze w sercu Niepodległej”

Cykl koncertów na 100-lecie Niepodległości i 20-lecie Samorządu Województwa Mazowieckiego

 

Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 20-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego zaprasza na koncert „Mazowsze w sercu Niepodległej”. Koncert w reżyserii Tomasza Gęsikowskiego, aktora filmowego i teatralnego, który jednocześnie poprowadzi wydarzenie. Kierownictwo muzyczne nad projektem objął kompozytor, aranżer, obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 70 lat – Zbigniew Rymarz. W koncercie wystąpią: Tomasz Gęsikowski, Izabela Bukowska-Chądzyńska, Stanisław Górka, Wojciech Machnicki i Artur Gotz. Towarzyszyć im będzie Zespół Muzyczny.

20 koncertów i 20 różnych lokalizacji!  Ilość koncertów symbolizuje 20 lat samorządu województwa w obecnym jego kształcie administracyjnym, zaś godzina 18, inspirowana jest datą odzyskania niepodległości i jej setnym jubileuszem – 1918 – 2018.

 

Wydarzenie również zagości w Mławie 4 września (wtorek) w Hali Sportowej  I Liceum Ogólnokształcącego ul. St. Wyspiańskiego 1 o godz. 18.00 i będzie okazją do uczczenia 20-lecia Samorządu Powiatu Mławskiego.

W programie znajdą się najpiękniejsze, najbardziej charakterystyczne i znaczące dla ostatnich 100 lat utwory polskiej literatury muzycznej, a także fragmenty utworów literackich.

Wstęp wolny!

 

Cykl koncertów pod honorowym patronatem Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego, koncert w Mławie pod patronatem Starosty Mławskiego.

 

Organizator: Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie.

Liczymy na Państwa obecność!

  • autor: Eliza Śledzińska, data: 2018-08-28

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09