Kalendarz

Sobota 14 Grudnia 2019

Imieniny

Imieniny: Jana, Alfreda, Izydora

Licznik odwiedzin

Jesteś: 14993328 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA

Treść strony

Od 21 lutego 2018 roku Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS z siedzibą w Mławie, prowadzi projekt „zawieszony obiad”. Akcja ma na celu wsparcie osób samotnych i potrzebujących poprzez podarowanie im obiadu.

Stowarzyszenie AS – mając już około 60 tysięcy fanów w całej Polsce, zwróciło się z prośbą do sympatyków tej organizacji o wsparcie projektu „Zawieszony obiad”. Wsparcie to polega na kupieniu – „zawieszeniu” na rzecz potrzebującego obiadu, który w Restauracji Gary Babci Krysi będzie bezpłatnie przekazany osobie, której nie stać na kupno ciepłego posiłku.

Posiłki będą rozdawane w Restauracji "Gary Babci Krysi" mieszczącej się w Mławie, ul. Chrobrego 7. Po posiłek może zgłosić się każdy, kogo nie stać na to aby taki posiłek kupić.

Stowarzyszenie zaprasza wszystkich biednych, samotnych, potrzebujących na ciepły posiłek do w/w restauracji, którzy chcieliby skorzystać z bezpłatnego dla nich zawieszonego przez ludzi dobrej woli obiadu. stowarzyszenie zachęca także rodziny i sąsiadów osób samotnych i schorowanych do kontaktu z nami pod numerem tel. 791 187 233, celem dowiezienia tego posiłku do domu osoby potrzebującej.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie projektem, uruchomiono specjalny Fun Page na Facebook’u  https://web.facebook.com/zawieszonyobiad/. To w tym miejscu internauci z całej Polski i ze świata są informowani o przebiegu akcji.

Obiad można „zawiesić” to znaczy kupić dla potrzebujących poprzez stronę internetową www.sklepas.org lub osobiście w restauracji.

Cały projekt opisany jest dokładnie na stronach:

http://sklepas.org/p/4/59/zawieszony-obiadi  

https://web.facebook.com/zawieszonyobiad/

 

 

  • autor: Stowarzyszenie AS, data: 2018-03-01

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
- informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09