Sport

• Cykl turniejów Grand Prix tenisa stołowego
    • autor: MHS Mława

Cykl turniejów Grand Prix w tenisie stołowym za nami. Najlepszy Adam Pydyn

W ostatnim turnieju Grand Prix w  tenisie stołowym rozegranym w sobotę 9 października w Mławskiej Hali Sportowej najlepszy okazał się Kamil Jurkiewicz, który w rozgrywce o pierwsze miejsce pokonał Adama Pydyna 3:2. O trzecie miejsce rywalizowali Wojciech Sieradzki oraz Marcin Łączyński, lepszy okazał się Łączyński który pokonał w bezpośrednim pojedynku Wojciecha Sieradzkiego 3:2.

Zwycięzcą całego cyklu został Adam Pydyn z dorobkiem 450 punktów, na drugim miejscu zmagania zakończył zwycięzca ostatniego Grand Prix – Kamil Jurkiewicz, któremu zabrakło zaledwie 20 punktów do zwycięzcy. Na trzecim miejscu uplasował się Marcin Łączyński. W sumie, w całym cyklu „Grand-Prix” Amatorów Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Mławskiej Hali Sportowej wzięło udział 20 zawodników.

• autor: Źródło MHS Mława, data: 2021-10-12