Aktualności

  • Hala sportowa
    • autor: Pixabay

Ruszamy z halą sportową przy Ekonomiku". Ogłosiliśmy przetarg

Zadanie dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki

 

Ruszamy z zadaniem pod nazwą „Budowa Sali Gimnastycznej przy Zespole Szkół Nr 4 w Mławie przy ul. Warszawskiej 44a.  W środę 2 marca ogłosiliśmy przetarg na wyłonienie wykonawcy. Na ten cel zamierzamy przeznaczyć ponad 9, 26 mln zł. 

Realizację wspomnianej inwestycji planujemy podzielić na 2 etapy. W ramach I etapu planujemy uaktualnienie uzgodnień p.poż projektu budowlanego, roboty przygotowawcze, wykonanie fundamentów, ścian nośnych, stropodachu, dachu wraz z konstrukcją, stolarki, położenie podkładów na gruncie. Etap II obejmuje wykonanie posadzek i podłóg, tynków i okładzin wew., tynków i okładzin zew. Poza tym postawienie rusztowań. Wchodzą w ten etap jeszcze  elementy wykończeniowe, urządzenia, zagospodarowanie terenu, montaż stojaków na rowery.

Zakończenie budowy przewidujemy w terminie do 25.08.2023 r.

Na to zadanie planujemy przeznaczyć 9.262.051,00 zł Otwarcie ofert zaplanowaliśmy na 21 marca na godz. 11.00

Na budowę sali udało się nam pozyskać 3 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) i otrzymaliśmy też promesę na 5 mln zł w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład : Program Inwestycji Strategicznych.  

  • autor: TB, data: 2022-03-04

Wstecz

Banery