Kalendarz

Czwartek 2 Lipca 2020

Imieniny

Imieniny: Jagody, Marii, Urbana

Licznik odwiedzin

Jesteś: 16143295 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA ARCHIWUM AKTUALNOŚCI 2018-2019

Treść strony

Policjanci i profilaktycy z Komendy Powiatowej Policji w Mławie wzięli udział w „Wakacyjnych Ostatkach Integracyjno – Sportowych” w Miączynie Dużym, gm. Szreńsk. Podczas pikniku funkcjonariusze rozegrali mecze piłkarskie, podczas których zbierane były pieniądze dla Filipa Prątnickiego – w ramach akcji charytatywnej „Pomóżmy Filipowi stanąć na nogi”.

W dniu 31 sierpnia 2019 r., mławscy profilaktycy wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Mławie uczestniczyli w „Wakacyjnych Ostatkach Integracyjno – Sportowych” w Miączynie Dużym. Funkcjonariusze rozegrali mecze piłkarskie, podczas których zbierane były pieniądze dla Filipa Prątnickiego – w ramach akcji charytatywnej „Pomóżmy Filipowi stanąć na nogi”.

W namiocie profilaktycznym przestrzegano dorosłych uczestników o szkodliwości nadużywania alkoholu i rozdawano ulotki informacyjne. Zademonstrowano alkogogle i sprzęt policyjny. Z młodszymi uczestnikami rozmawiano o spędzaniu czasu wolnego podczas wakacji, zagrożeniach internetowych oraz o bezpiecznym powrocie do szkoły w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Dzieci mogły wykonać rysunek lub pokolorować tematyczne obrazki w zamian za element odblaskowy lub zrobić własne odbitki linii papilarnych.

Mławscy policjanci pozdrawiają wszystkich uczestników imprezy i dziękują dzieciakom za pamiątkowe rysunki i kolorowanki.

  • autor: st. tech. Klaudia Struzik - foto: KPP Mława

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09