Kalendarz

Niedziela 5 Lipca 2020

Imieniny

Imieniny: Antoniego, Marii, Karoliny

Licznik odwiedzin

Jesteś: 16156471 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA ARCHIWUM AKTUALNOŚCI 2018-2019

Treść strony

Zaproszenie na konsultacje „Niezależność i rozwój Kół Gospodyń Wiejskich bez obowiązków i obaw”

 

Pani Anna Cicholska – Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej wspólnie z Panią Minister Andżeliką Możdżanowską - Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju zapraszają na Regionalne Konsultacje „Niezależność i Rozwój Kół Gospodyń Wiejskich bez obowiązków i obaw”.

 

Tematyką spotkania będą możliwości wsparcia finansowego z programów „Sercem z KGW”, „Działalność+”, wydatki i rozliczenia działalności. Spotkanie odbędzie się w dniu 8 lutego ( piątek ) 2019 r. o godz. 1600 w Gminnym Ośrodku Kultury w Grudusku, plac Grunwaldu 4.

 

W związku z powyższym Starosta Mławski zachęca działające na terenie powiatu mławskiego, lokalne Koła Gospodyń Wiejskich oraz osoby zainteresowane rozwojem kół gospodyń wiejskich do udziału w tym spotkaniu. W spotkaniu uczestniczyć będą Pełnomocnicy ds. KGW oraz Przedstawiciele Urzędu Skarbowego. Uzyskane informacje sprawią, że koła będą działać sprawniej, a pozyskane fundusze pozwolą na rozwój i podejmowanie nowych inicjatyw z korzyścią dla lokalnej społeczności.

 

Na stronie www.powiatmlawski.pl Starostwo Powiatowe w Mławie informowało o możliwości założenia lub reaktywowania koła gospodyń wiejskich w linku:

 

https://www.powiatmlawski.pl/redir,2629?tresc=19839

 

Organizatorzy spotkania zachęcają do zaprezentowania swoich zdolności kulinarnych, np.; wypieki, dania i wyroby regionalne itp., z których słyną Koła Gospodyń Wiejskich.

 

Patronat medialny: TVP 3, Polskie Radio PR1, lokalne media.

  • autor: Tadeusz Bąk, data: 2019-02-05

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09