Kalendarz

Czwartek 2 Lipca 2020

Imieniny

Imieniny: Jagody, Marii, Urbana

Licznik odwiedzin

Jesteś: 16142862 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA ARCHIWUM AKTUALNOŚCI 2018-2019

Treść strony

W ramach autorskiego pomysłu „Sami nie wiecie, co posiadacie", mającego na celu promocję firm wyróżniających się innowacyjnością na mławskim rynku pracy Powiatowy Urząd Pracy w Mławie za pośrednictwem Związku Powiatów Polskich zgłosił firmę Lubas Poliuretany sp.j. – Wiesław Lubas, Lubomir Lubas, Mariusz Lubas do udziału w XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Nagroda Gospodarcza jest przyznawana raz do roku przez Prezydenta RP. To wyróżnienie dla firm, które wnoszą znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie.

 

Firma Państwa Lubas znalazła się w gronie 21 przedsiębiorców z całej  Polski nominowanych przez Kapitułę Konkursu do otrzymania nagrody w kategorii „Firma Rodzinna". W uzasadnieniu nominacji czytamy: „ Firma rodzinna działająca od 1990 roku jest wiodącym w Europie producentem elastomerów poliuretanowych L-PUR, będących tworzywem o szerokim zakresie zastosowań, sprawdzającym się w wielu gałęziach przemysłu. Świadczy usługi znajdujące swój zbyt w wielu dziedzinach gospodarki od przemysłu wydobywczego do meblowego. Obecnie sprzedaje swoje produkty w 34 krajach na 4 kontynentach."
 

Prezydent RP Andrzej Duda ogłosi laureatów i wręczy im statuetki 15 listopada br. podczas „Kongresu 590" w Rzeszowie.

 

W Powiecie Mławskim działają prężne firmy, oferujące produkty lub usługi wysokiej jakości, mające klientów w kraju i zagranicą. Zdarza się że  przedsiębiorstwa zdobywają uznanie i nagrody podczas międzynarodowych targów, spotkań lecz nie zawsze osiągnięcia tych firm są znane na lokalnym rynku pracy.

 

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie rozpoczyna cykl artykułów pokazujących osiągnięcia naszych firm. Efektem końcowym będzie rekomendacja firmy do udziału w kolejnej edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta. Zainteresowani tą forma promocji są proszeni o kontakt z PUP w Mławie. Osoby do kontaktu: Anną Czaplicka lub Mariuszem Kupiński – tel 23 654 44 08.

  • autor: PUP Mława, data: 2018-11-07

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09