Kalendarz

Poniedziałek 10 Sierpnia 2020

Imieniny

Imieniny: Bogdana, Borysa, Filomeny

Licznik odwiedzin

Jesteś: 16372680 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA ARCHIWUM AKTUALNOŚCI 2018-2019

Treść strony

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Mławy i okolic na piknik charytatywny pod patronatem Starosty Mławskiego, Pana Włodzimierza Wojnarowskiego, który odbędzie się 15 czerwca 2018 w godzinach 16 – 22 na terenie Zespołu Szkół nr 4 przy ulicy Warszawskiej 44a. W programie imprezy jest koncert znanych zespołów Disco Polo, pokaz zumby, malowanie twarzy, loteria fantowa oraz inne atrakcje.

Cel jest szczytny – pomoc dla Pawła Żywiec, 23-letniego chłopaka, który od dwóch lat cierpi na chorobę Wilsona. Jest to rzadka, ale bardzo niebezpieczna choroba metaboliczna. W jej przebiegu miedź, która gromadzi się w nadmiarze w organizmie, uszkadza mózg i wątrobę, stopniowo prowadząc do ich niewydolności.

Choroba zabrała Pawłowi wszystko – wymarzone studia, sprawność, a nawet kontakt ze światem zewnętrznym i przyjaciółmi. Ponieważ obecnie nie chodzi i nie mówi, niezbędne są fundusze na rehabilitację oraz specjalistyczny wózek inwalidzki, by pomóc mu odzyskać samodzielność.

W trakcie pikniku odbędzie się zbiórka do puszek zarejestrowana w MSWiA przez Komitet Społeczny „Pomoc dla Pawła”. Jego członkami są nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 4. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Pawła, więc liczymy na wielkie serca mieszkańców naszego miasta i okolic.

  • autor: Marlena Chyczewska, data: 2018-06-04

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09