Kalendarz

Poniedziałek 10 Sierpnia 2020

Imieniny

Imieniny: Bogdana, Borysa, Filomeny

Licznik odwiedzin

Jesteś: 16372731 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA ARCHIWUM AKTUALNOŚCI 2018-2019

Treść strony

Rusza VII edycja programu profilaktycznego „Bezpieczna Mławianka”. Program autorstwa mławskiej policji od kilku już lat cieszy się dużym uznaniem  i  zainteresowaniem mieszkanek powiatu mławskiego. Kurs samoobrony dla kobiet, połączony z zajęciami warsztatowymi jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są od dziś do 23 maja 2018 roku do godz. 1400 lub do wyczerpania miejsc. Z uwagi na bezpieczeństwo, w  kursie mogą wziąć udział maksymalnie 22 panie. Wszystkie panie, na czas trwania kursu, zostaną bezpłatnie ubezpieczone.

Oficjalne rozpoczęcie kursu odbędzie się 23 maja 2018 roku o godz. 1800 w sali konferencyjnej Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33a. Zajęcia będą trwały do 27 czerwca.

Organizatorem VII edycji lokalnego programu, skierowanego do wszystkich mieszkanek powiatu jest Starosta Mławski oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie.

W ramach zaproponowanych zajęć Kursantki pod okiem instruktora trenować będą  proste i skuteczne techniki samoobrony. Zajęcia poprowadzi 4 dan aikido Paweł Ziemlewicz. Poza treningami, dla uczestniczek kursu zaplanowano interesujące warsztaty z psychologiem,  warsztaty z mistrzem fryzjerstwa, specjalistą trychologiem Marią Marlęgą. W ramach zajęć radzenia sobie ze stresem Amal Ali poprowadzi zumbę . W planie kursu już tradycyjnie będą także  spotkanie z funkcjonariuszami straży pożarnej. Strażacy uczyć będą panie udzielania pierwszej pomocy.

Współorganizatorem VII edycji programu jest  Mławska Hala Sportowa, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Komenda Powiatowa PSP w Mławie, MSalon Maria Marlęga, Spa Amal Ali oraz AIKIDO HIDOKAN Mława.  Zajęcia z technik samoobrony poprowadzi doświadczony trener Paweł Ziemlewicz, 4 dan aikido, który związany jest z programem „Bezpieczna Mławianka” od początku jego powstania.

Aby wziąć udział w kursie i dołączyć do grona Bezpiecznych Mławianek należy?

 – Zgłosić swój udział, dzwoniąc pod numer  23 654 52 29

–  Mieć refleks, bo liczy się  kolejność  zgłoszeń.

–  Być pozytywnie nastwioną !

– Przyjść na inaugurację i wypełnić  kartę zgłoszeniową.

W  VII edycji kursu mogą wziąć udział wyłącznie panie, które do tej pory nie uczestniczyły w programie „Bezpieczna Mławianka”. Zgłoszenia przyjmowane są w dniach 17.05.2018r. – 23.05.2018r., w godz. od 8:00 – 19:00.

  • autor: Joanna Tańska, data: 2018-05-17

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09