Kalendarz

Niedziela 5 Lipca 2020

Imieniny

Imieniny: Antoniego, Marii, Karoliny

Licznik odwiedzin

Jesteś: 16157319 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: STRONA GŁÓWNA ARCHIWUM AKTUALNOŚCI 2018-2019

Treść strony

Zaproszenie na otwarcie wystawy i wręczenie nagród w projekcie "Razem dla środowiska"

 

17 kwietnia 2018 roku o godzinie 14.00 w sali kina Miejskiego Domu Kultury odbędzie się uroczyste podsumowanie programu „Nikt i nic nie jest bezużyteczne - działania osób niepełnosprawnych na rzecz środowiska jako realizacja ich aktywnej obecności w społeczeństwie" dofinansowanego przez Burmistrza Miasta Mława w ramach Programu Grantowy na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „RAZEM DLA ŚRODOWISKA".

 

Program był realizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną przy wsparciu organizacyjnym Miejskiego Domu Kultury w Mławie. W trakcie uroczystości zostaną wręczone nagrody dla uczestników konkursu plastycznego, którego celem była popularyzacja tzw. upcyclingu czyli tworzenia przedmiotów użytecznych z rzeczy starych i niepotrzebnych, w tym surowców wtórnych.

 

W konkursie wzięło udział 47 osób z niepełnosprawnością ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie,  Szkoły Podstawowej Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego,  Katolickiego Stowarzyszenia „Serce za Serce", Polskiego Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Mławie.

  • autor: Agnieszka Puzio-Dębska, data: 2018-04-16

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09