Kalendarz

Sobota 15 Sierpnia 2020

Imieniny

Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

Licznik odwiedzin

Jesteś: 16406492 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Nawigacja

Jesteś w: KULTURA POWIAT MŁAWSKI STOLICĄ KULTURY MAZOWSZA

Treść strony

Festynem rodzinnym w Grzebsku, który odbył się 11 sierpnia zakończono cykl festynów rodzinnych w gminie Wieczfnia Kościelna współfinansowany w ramach projektu „Powiat Mławski Stolicą Kultury Mazowsza 2013”. Festyn otworzył Przewodniczący Rady Gminy Pan Tadeusz Sieński. Tuż po nim w przedstawieniu interaktywnym zaprezentowali się rodzice uczniów Szkoły Filialnej w Grzebsku. W dalszej części odbył się pokaz puszczania baniek mydlanych oraz pierwsza rywalizacja konkursowa: skoki w workach.

O godzinie 17:00 wystąpiła Kapela Podwórkowa Kamraci, a zaraz później rozpoczął się towarzyski mecz siatkówki, gdzie naprzeciwko siebie stanęły drużyny sołectwa Łęg oraz Grzebsk. Wielką atrakcją dla dzieci był wóz strażacki udostępniony przez miejscową jednostkę OSP. Zmagano  się również w przeciąganiu liny, skokach przez skakankę oraz ubijaniu piany. Można było także postrzelać z łuku oraz wziąć udział w walce na miecze.

Przez cały czas trwania festynu można było korzystać z wesołego miasteczka oraz kul wodnych. Uczestnicy festynu częstowali się pysznymi kiełbaskami z grilla. Festyn zakończył pokaz artystów Teatru Ognia Widmo. Do tańca przykrywał zespół Akton, któremu przewodził Pan Krzysztof Baran.

  • autor: źródło: www.wieczfniakoscielna.pl, data: 2013-08-13

wsteczwstecz

Banery

platforma epuap
POMOC PRAWNA
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo
Mapa powiatu mławskiego
pies
programy UE
Europejski Fundusz Rolny
- ankieta zadowolenia klienta

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09