Kalendarz

Wtorek 26 Września 2017

Imieniny

Imieniny: Justyny, Damiana, Wawrzyńca

Licznik odwiedzin

Jesteś: 11478205 osobą na tej stronie

BIP

BIP

Wyszukiwarka

Menu główne

Sonda

Treść strony

Jak załatwić sprawę w Starostwie Powiatowym?

Jak załatwić sprawę w Starostwie Powiatowym w Mławie. Na tej stronie znajduje się opis procedur obowiązujących w urzędzie. W linkach po lewej stronie znajdują się procedury w układzie tematycznym.

Wszelkie dane osobowe przetwarzane są w Starostwie Powiatowym w Mławie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2015 roku, poz. 2135)

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

1.Administratorem danych osobowych zbieranych w ramach wykonywania zadań publicznych przez Starostwo Powiatowe w Mławie jest Starosta Mławski lub osoba przez niego wyznaczona, z siedzibą w Mławie, ul.Reymonta 6.

2.Zbierane dane osobowe są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2015 roku, poz. 2135) w celach realizacji zadań przez Starostwo Powiatowe w Mławie określonych przepisami prawa.

3.Podawanie danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów prawa. W sytuacji dobrowolności podania danych osoby będą o tym fakcie informowane.

4.Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania zgodnie z art. 32 ustawy. W tym celu może zwrócić się pisemne w trybie art. 33 wspomnianej ustawy do Starosty Mławskiego.

Serwis ten pozwala interesantom dysponującym własnym podpisem kwalifikowanym na składanie i odbieranie dokumentów za pośrednictwem internetu, przy wykorzystaniu bezpiecznych technologii.

Można skorzystać z Elektronicznej Skrzynki Podawczej klikajac na poniższy link:

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

[drukuj całą stronę]drukuj całą stronę

Banery

platforma epuap
ESP
Banner I biegu
pies
programy UE
-
Europejski Fundusz Rolny
-

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mławie
ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
tel. (23) 654 34 09